MAGAZİN

Bircan Bali'den Cüneyt Özdemir'e şoke eden tehdit! 'Aldatma haberlerin geliyor'

Bircan Bali ve Seren Serengil programları hakkında konuşan Cüneyt Özdemir'i tehdit etti. Bircan Bali açıklamasında "Beni kendine bulaştırma" dedi.

Beyaz TV'de Söylemezsem Olmaz'ı sunan Bircan Bali'nin Cüneyt Özdemir hakkında yaptığı açıklama olay oldu. Bircan Bali, Cüneyt Özdemir hakkında, ''Beni kendine bulaştırma, seni instagram hesabından açıklama yaptırırım'' diyerek resmen tehdit etti.

Bali açıklamasında "Cüneyt Özdemir uzaktan sallamayı sevdiği gibi 'Deniz'i de çok seviyor. Seni açıklama yapmak zorunda bırakırım. Deniz sana yetmiyor hayatın denizlerle dolu. Beni kendine bulaştırma. Magazin programlarını ötekileştireceğim diye magazin yapma" dedi.

üttü

ŞOKE EDEN ALDATMA İDDİASI

Seren Serengil ise bomba bir iddia ortaya attı. Serengil açıklamasında "Gülşen Bubikoğlu'nun kızıyla evliydi değil mi? Senin bize çok haberin geliyor aldattığına dair. Biz o aileyi çok sevdiğimiz için bugüne kadar çok dokunmadı" dedi.

Bali ise "Lokasyon lokasyon biliyoruz nerelerde olduğunu" diyerek ekleme yaptı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 19 yorum
Cüneyt Özdemir sen bunlara bulaşma bence, ar damarı felan hak getire...
@bvatandas_2019 @ersin_aytekin_1900 Ademiyetin ve yeryüzünün bir trajedisi de şudur ki, hiç kimse kendisinin kötü olduğunu düşünmez. En berbat işleri yapanlar dahi, kendilerinin iyi bir kimse olduğunu düşünür ve hatta bunu kanıksar. Bundan dolayı, iyi kim kötü kim sorusuna bir yanıt bulmak muğlak bir hale geliyor. "Ben kötüyüm, kötüler kazanacak." gibi bir laf eden bir kimse siz hayatınızda hiç gördünüz mü? Göremezsiniz. Çünkü, kimse böyle bir şey söylemez. İzzetinefis dolasıyla her insan kendisine değer verir ve merhametli biri olduğunu, vicdana ters bir şey yapmadığını ifade eder.
Allah bu tür kadınların şerrinden korusun
oooo kirli iç çamaşırlar dökülüyor umrumdamı zerre umrumda değil allah iyi insanları iyi insanlarla karşılaştırsın
Geri Dön