Bu kadını hiç bir yüzme havuzu almıyor! Nedenini duyunca aklınız şaşacak

29 yaşındaki genç kadın, yaşadığı şehirde havuza girmekten men edildi. Sebebini duyanlar ise kulaklarına inanamıyor. İşte nedeni...

Bu kadını hiç bir yüzme havuzu almıyor! Nedenini duyunca aklınız şaşacak

İngiltere'de yaşayan 29 yaşındaki kadın, yerel havuzlara girmesi yasaklandığı için üzgün ve tek seçeneğinin okyanusa geri dönmek olduğunu söylüyor. Neden mi? Detaylar haberimizde...

29 yaşındaki Becky Allen, havuzlara deniz kızı kuyruğu takarak giriyor ve bir nevi kendisini deniz kızı sanıyor. Bu nedenle tüm yerel yüzme havuzları, o ve onun deniz kızı arkadaşlarının havuzlara deniz kızı kuyruklarını takıp girmelerini yasakladı. O ise kuyruğunu çıkarmaktan vazgeçmeyerek okyanusta yüzmeye karar verdi.

2_SWNS_MERMAID_POOL_01

Becky Allen, deniz kızı kuyruğunu takmayı ve onunla yüzmeyi seviyor, ancak yakındaki her yüzme havuzunun deniz kızı arkadaşlarının havuza girmesine izin vermediğini söylüyor.

29 yaşındaki genç kadın, geriye kalan tek seçeneğin denizde yüzmek olduğunu ancak bir şeylerin ters gidebilme ihtimalinin denizde yüksek olduğunu ve bu nedenle riske girdiğini söyledi.

0_SWNS_MERMAID_POOL_03

İngiltere'de yaşayan Becky, şehrin konuyla ilgili zamanın gerisinde olduğunu ve deniz kızlarına diğer şehirlerden daha kötü davrandığını da sözlerine ekledi.

Becky'nin açıklamaları ise şöyle: "Kendim ve diğer yerel deniz kızları, okyanusun içinde kendimiz için savaşmaya bırakıldık; güvenlik denetlemelerinin yetersizliği nedeniyle bu durum çok tehlikeli olabilir.

0_SWNS_MERMAID_POOL_04

Becky sözlerine şöyle devam etti: "Bu riskleri kendimiz için havuzlarda yüzerek ve karada gözcü yaparak azalttık, ancak bu her zaman bizim için bir seçenek değil."

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 7 yorum
iyi ki kendini kuş sanmamış
inşallah köpek balıkları da senin gibi düşünüyordur :)
ne gada mal var arkadaş ya
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler