SPOR

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Bu nasıl düşüş Ozan! 1 senede İngiltere'den Antalya'ya gidiyor...

Ozan Tufan'la ilgili transferde son dakika gelişmesi yaşanıyor. Fenerbahçe'nin gözden çıkardığı tecrübeli futbolcunun Beşiktaş'a imza atacağı iddia edilirken, Sarı-Lacivertlilerin bambaşka bir planının olduğu ortaya çıktı. Fenerbahçe, Ozan Tufan'ı Bünyamin Balcı transferinin takasında kullanmayı hedefliyor.

Fenerbahçe Ozan Tufan konusunda karar değiştirdi. Sarı-Lacivertlilerin yeni sezon planları arasında yer almayan orta saha oyuncusunun Beşiktaş'la görüşmesine daha önce izin verilirken, Bünyamin Balcı gündemi sonrası Fenerbahçe'nin strateji değiştirdiği ortaya çıktı.

OZAN TUFAN TAKASLA ANTALYASPOR'A

0x0-ozel-haber-i-fenerbahcede-ozan-tufan-icin-umutlar-yeseriyor-watford-dusurse-buyuk-zarar-1646132513615

Beşiktaş'a transfer olacağı iddia edilen Ozan Tufan'ın, Fenerbahçe'nin Bünyamin Balcı'yla ilgilenmesi sonrası yeni rotası Antalyaspor olabilir. Zira Fenerbahçe, genç sağ bekin transferi için Ozan Tufan takasını teklif etmeye hazırlanıyor.

ALANYASPOR'DAKİ ÇIKIŞINI TEKRARLAYABİLİR

441424

Daha önce Alanyaspor'a kiralanan ve burada kendini bulan Ozan Tufan, aynı çıkışı Nuri Şahin ile Antalyaspor'da da yapabileceğini düşünüyor. Ozan Tufan Antalyaspor'a gitmeye sıcak bakarken Akdeniz ekibi takas teklifini kabul etmesi halinde transfer gerçekleşecek.

5 MİLYON EURO İSTEMİŞLERDİ

ozan-tufan-kiralik-olarak-gidiyor

Daha önce yapılan görüşmelerde Antalyaspor, Bünyamin Balcı için Fenerbahçe'den 5 milyon euro talep etmişti.


Canlı Skor


Takım
O
Av
P

En Çok Aranan Haberler