Bulsam Hemen Alırım Diyeceğiniz 24 İlginç Ürün

İnsanın bazılarını ihtiyacı olmasa bile sırf ilginç diye satın alası geliyor.

Bulsam Hemen Alırım Diyeceğiniz 24 İlginç Ürün

Bir paintball silahı ama içinde biber gazı olan plastik toplar atıyor. Bununla 45 metre uzaklığa kadar isabetli atışlar yapabiliyorsunuz. Toplar patladığında 2 metre çapında biber gazı bulutu oluşturup saldırganı etkisiz hale getiriyor.

Kelebek olarak bilinen bir tür bıçak. Fakat antrenman amaçlı üretildiğinden keskin ve sivri değil. Böylece bu tür bıçakları kullanabilmek için egzersiz yapma imkanını veriyor.

Yüzük şeklinde bir elektroşok cihazı. Kendinizi savunmanız gereken bir durumda saldırgana dokundurunca 18 milyon voltluk elektrik veriyor ve tabii anında bayıltıyor.

Benzer şekilde parmağa takılan bir başka cihaz. Araba kullanırken uykuya daldığınızda alarm vererek sizi hemen uyarıyor.

Üzerine uzanarak uçarmış gibi binebildiğiniz ilginç tasarımlı bir bisiklet. Tasarımı gereği pedalları en arkaya konmuş.

Buysa yılan ya da akrep sokmalarında zehiri vücuttan çıkarmak için kullanılan bir pompa. Sokulan bölgeyi güçlü bir şekilde emerek zehrin vücuda yayılmasını önlüyor.

Sürücüsüz bir yarış arabası. Saatte 300 kilometre hıza çıkan aracı gelecekte Formula pistlerinde görebiliriz.

Pankek yapabilen 3 boyutlu bir yazıcı. Bilgisayardan hangi şekilde istediğinizi girince hayal ettiğiniz pankeki pişirip size veriyor.

Çok saçma ama... MacBook kokulu mum. Yakınca odanıza, kutusundan yeni çıkmış MacBook kokusu yayıyormuş.

Karanlıkta daha iyi selfie'ler çekmek için LED lambalarla desteklenen, güçlü ama dengeli bir şekilde dağılan ışık veren bir ürün.

Örümcek bacaklı bir bisiklet. Arka tekerleğin olduğu yerde bir dizi metal ayak var. Pedalı çevirdikçe hareket ediyorlar.

Parmak güreşini çok daha eğlenceli hale getiren sevimli bir ürün.

Sumo güreşçisi şeklinde etkileyici bir sehpa.

Kediler için bir masaj aleti. Aletin tırtıklı tekerleri ile kedinizi mest ediyorsunuz.

Yiyeceklerin kokusundan taze olup olmadığını anlıyan cihaz. Ucundaki sensörü test edeceğiniz yiyeceğe yaklaştırıyorsunuz. O da koklayıp sonucu telefon uygulamasında gösteriyor.

Işığı açmadan diş fırçalamak isteyenler için diş fırçası. Fosforlu bir maddeden yapıldığı için karanlıkta parlıyor.

Akıllı bir bisiklet pedalı. Cep telefonunuzla senkronize ediyorsunuz. Gittiğiniz yerleri, kat ettiğiniz mesafeyi, hatta gerektiğinde bisikletinizin nerede olduğu size söylüyor.

Arabaları telefonla uzaktan çalıştıran bir sistem. Bununla motoru çalıştırmanın yanısıra kapıları ve camları da kontrol edebiliyorsunuz.

Aşırı zeki insanlar için geliştirilen bir zeka küpü. Normal bir zeka küpünden milyarlarca daha fazla kombinasyonu olduğundan çözmek gerçekten çok zor.

Pipetleri Star Wars’daki jedi’ların ışın kılıcı gibi görünen bardaklar. Çok sevimli görünüyorlar.

Kredi kartı boyutlarında bir cep telefonu. İsterseniz gerçekten de cüzdanınızda taşıyabiliyorsunuz.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler