Buse Terim 25 kilo verdi! Kendisine 'ayı' diyenlere yanıtı incecik pozları oldu

Bir dönem fazla kiloları nedeniyle ağır yorumlara maruz kalan Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in kızı Buse Terim Bahçekapılı, 25 kilo verdi. Buse Terim verdiği kilolarla ilgili açıklamasıyla dikkat çekti.

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim’in kızı Buse Terim Bahçekapılı kızlarını 18 ay arayla dünyaya getirmiş, bu süreçte aldığı kilolar nedeniyle sosyal medyada ağır yorumlarla karşılaşmıştı.

Aralıklı oruç sistemiyle son olarak 11 kilo daha verdiğini açıklayan Buse Terim, bir takipçisinin "Nasıl başardın?" sorusuna yanıt verdi. Buse Terim ‘intermittent fasting’ (aralıklı oruç) yöntemiyle toplamda 25 kilo verdi.

Kendisine yakışıksız mesaj yazan bir takipçisine şöyle cevap vermişti: “Bir kadının hemcinsine ayı demesine inanamıyorum! Bunu yazarken utanmıyor musunuz? Ben okurken utanıyorum. Beni rahat bırakın. Kilomu vereceğim. O zaman da dersiniz ki ‘zayıflık hiç yakışmadı’. Çünkü kafanız karışık, ruhlarınız kötü. Sizin gibiler yüzünden sosyal medyadan soğudum.”

'İrade ve azimle başardım'

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 27 yorum
Bize ne !!!!
öyle deme gündemde tutmak lazım ,hangi kafayla kalkıp sosyal medyadan birilerine ayı ,yaşlı ,zayıf yazarlar ,bizene abi bizeneee şu kadınların dış görünüşten başka dertleri yok.
onceki hali daha güzelmiş
duydunuz mu fatih terim in kızı kilo vermiş
tombulken daha seker görunuyormussun ama .hande ercelde zayıfladı degıstı
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler