Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Kendine aşık olduğunu söyleyince gündem yarattı! Aşkı aramaktan vazgeçti... "Kendimle bir ilişkim var"

  29 yaşındaki Mimi Watt isimli bir kadın kendisine aşık olduğunu söyledi ve başka bir kişide aşkı aramaktan vazgeçtiğini dile getirerek sosyal medyanın ilgisini çekti. İnsanlarla yaşadığı başarısız ilişkilerin kendisini yorduğunu dile getiren Watt, "Enerjimi kendime geri vermek istedim. Bu yaptığım en doğru şeydi" dedi.

  Kendisine odaklanmak istedikten sonra telefonundaki flört uygulamalarını sildiğini dile getiren 29 yaşındaki Mimi Watt isimli bir kadın aşk hayatına dair yaptığı açıklamalarla bir anda gündem oldu.

  kapak1

  Uygulamaları uzun bir süre kullandığını ve uygulamalar aracılığıyla bir sürü yeni kişiyle tanıştığını dile getiren Watt, "Uygulamalar bir noktada harikaydı. Bir sürü yeni insanla tanıştım. Birkaç ay süren ilişkilerim oldu. Bunlar beni çok yordu ve yıprandığımı hissettim" diye konuştu.

  56

  Avustralya'nın Sidney kentinden Bali'ye taşınan Watt, yepyeni bir yaşam tarzına benimsedi ve ilişkilerinde artık kendisine aşık olduğunu söyledi. Partnere ihtiyaç duymadığını dile getiren Watt, "Sonuçlar çok etkileyiciydi. Önceki yıllarda kendime değer verme duygusuna ve şu anda sahip olduğum güvene sahip değildim ve bu da ilişkilerimi etkiledi" ifadelerini kullandı.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler