Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Kadınlara sosyal medyadan 'tuvalet eğitimi' verdi! Taktikleri viral oldu: "Sevgilinizin evinde tuvalete gitmenin ipuçları"

  TikTok'ta 'ssiiena' kullanıcı adıyla paylaşım yapan Siena Filippi isimli bir kadın kadınların sevgililerin evinde tuvalete girme konusunda zorlandığını fark ederek kendince geliştirdiği yöntemleri paylaştığı bir gönderi yayınladı. Sevgilisinin evinde tuvaletini yapmak için 3 yöntem geliştirdiğini söyleyen kadının paylaşımı kısa sürede milyonlarca izlenmeye ulaştı.

  İlişkilerin en başında tarafların çekindiği konular mutlaka oluyor. Öyle ki bunların başında sevgilinizin evinde tuvalete girmek ya da o varken tuvalet yapmak gibi durumlar yer alabiliyor. Bir kadın TikTok'ta bu konuya bulduğu çözümlerle adeta kadınlara tuvalet eğitimi verdi. TikTok'ta 'ssiiena' kullanıcı adıyla paylaşım yapan Siena Filippi isimli bir kadının geliştirdiği yöntemler pek çok kişi tarafından beğenildi.

  ÜÇ FARKLI YÖNTEM ANLATTI

  3

  TikTok'tan yaptığı paylaşımında genç kadın ilk yöntemini 'vücut yıkama' olarak isimlendirirken, "Günün hangi saatinde olursa olsun kullanabilirsiniz. 'Biraz terledim duş almak istiyorum' diyerek kalkıyorsunuz ve suyu açın. İhtiyacınız olan sese ve zamana sahip olacaksınız" dedi.

  4

  Filippi'nin ikinci taktiği ise yine ses çıkartmaya yönelik olarak geliştirdiği saç kurutma makinesi hamlesi oldu. Genç kadın saçlarını yapma bahanesiyle tuvalete gittiğinde yine ses ve zaman konusunda kendisine avantaj sağlayabileceğini söyledi.

  5

  Sosyal medya kullanıcı arasında viral olan gönderisinin en iğrenç taktiği ise Filippi'nin 'hamak' olarak isimlendirdiği taktiği. Genç kadın klozette ses yalıtımını sağlamak için uzun bir tuvalet kağıdı parçasını hamak şeklinde klozetin ortasına yerleştirdiğini ifade etti.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler