Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Cani anne ve baba 5 haftalık ikiz bebeklerini döverek öldürdü! Her yanları kırık, morluk ve yara içindeydi

  Amerika Birleşik Devletleri'nin Teksas eyaletinin Houston bölgesinde 21 yaşındaki iki ebeveyn, beş haftalık ikiz kızlarını öldüresiye dövmekle suçlandı. Olayın ardından anne Angelina Belinda Calderon ve baba Fernando Vega tutuklandı.

  MYNET-DIŞ HABERLERAmerika Birleşik Devletleri'nin Teksas eyaletinin Houston bölgesinde ebeveynler Angelina Belinda Calderon ve Fernando Vega beş haftalık ikizlerini öldüresiye dövmekle suçlandı. Otopsinin sonuçlarını inceledikten sonra polis, iki bebeğin de bedeninde çok sayıda kırık ve morluk olduğunu fark etti. Raporda kırıkların künt bir cisimle alınan bir dizi darbeden kaynaklandığı ifade edildi.

  ANNE POLİSE İHBAR ETTİ

  1

  Mahkeme belgelerine göre Vega, anne Calderon'u işe götürdükten sonra beşikteki bebeklerin nefes almadığını fark etti ve durumu polise haber verdi. Kendisi dışarıdayken onlara bakması için büyükannesini bıraktığını iddia etti. Polise durumu ihbar etmeden önce baba Vega çocuklarına kalp masajı yaptığını söyledi.

  2

  Harris County Adli Bilimler Enstitüsü'nden patolog Dr. Jesus Rico, ilk bebekte vücudun çeşitli yerlerinde sıvı kaybı ve eziklerin yanı sıra daha önce istismara uğradığını gösteren kırıklar da dahil olmak üzere çok sayıda yaralanmanın kaydedildiğini söyledi. Dr Rico yetkililere, bu yaralanmaların kazara değil kasıtlı olarak yapıldığını ve kızların darp edildiğini söyledi.

  kapak1

  Vega ve Calderon şu anda 750.000 dolarlık (24 milyon 423 bin TL) tahvil nedeniyle hapiste. Sanıkların kefalet incelemesi ve suçlamalarla ilgili ön duruşma için mahkemeye çıkması bekleniyor.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler