Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Elindeki deste deste paralarla sosyal medyada meydan okudu! Gündem yaratan sözler: "Dengim değilsiniz"

  Sosyal medyada altınlar, deste deste paralarla paylaşım yapan bir sosyal medya kullanıcısı dikkatleri üzerine çekti. Balya balya paraları topladığı bir vidoesunu yayınlayan genç kadın gönderisine, "Tanımadığım insanlar beni kendine rakip görüyormuş. Dengim değilsiniz. Kendinize gelin" notunu ekleyince bir anda viral oldu. Kullanıcının kime meydan okuduğu ise anlaşılamayınca sosyal medya kullanıcılarının yorumları gecikmedi.

  Sosyal medyadan elinde deste deste paralarla paylaşım yapan bir kadının sözleri viral olmayı başardı. Koluna altın bilezik ve boynuna altın kolye takan genç kadın masanın üzerindeki paraları toplarken, "Ben bu piyasaya yeni gelmedim. 4-5 yıldır bu piyasadaydım. Hayır yani yeni türemiş şu ajanslara çok gülüyorum. Siz daha dün yoktunuz. Bugün varsınız. Ne oluyor size? Hayırdır?" sözleriyle sosyal medyada meydan okudu.

  1

  Sosyal medya kullanıcılarının büyük bir bölümü genç kadının meydan okumasını anlamadığını dile getirirken yorum yapmayı ihmal etmedi. Bir sosyal medya kullanıcısı gönderiye, "Sanırım maliyeye meydan okuyor" yorumunu ekledi.

  4

  Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, "Paraların gerçek olma ihtimali bile beni tedirgin ediyor" yorumunda bulundu.

  BENZER PAYLAŞIMLAR YAPTI

  dolar

  Genç kadının sosyal medya hesabından benzer bir şekilde altınlar ve paralarla paylaşımlar yaptığı ortaya çıktı. Sosyal medya kullanıcısının daha önceki paylaşımda altın kolyeleriyle elinde dolarla paylaşım yaptığı anlar yer aldı.

  "HAFTALIK BU KADARCIK PARALAR"

  6789

  Geçtiğimiz aylarda yaptığı bir paylaşımında ise genç kadın kucağına aldığı para destelerini paylaşarak, "Evde oturarak oturduğum yerde haftalık bu kadarcık paraları kazanmayı ben istedim. 4 yıldır kazanıyorum. Her hafta her hafta daha da fazla daha da fazla kazanmaya devam edeceğim" ifadelerini kullanmıştı.


  Mynet Youtube


  En Çok Aranan Haberler