Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Ekstra bagaj ücreti ödememek için öyle bir şey yaptı ki... TikTok'ta o anlar viral olmayı başardı! "Dünyaları sığdırdın"

  TikTok'ta 'kristenashleyblack' kullanıcı adıyla paylaşım yapan bir kadın ekstra bagaj ücreti ödememek için uyguladığı taktiği paylaşınca gündem oldu. Kişisel çantasına daha fazla ürün sığdırmak için kullandığı taktiğini paylaşan genç kadın sosyal medya kullanıcılarından tam not aldı.

  TikTok'ta 'kristenashleyblack' kullanıcı adıyla paylaşım yapan bir kadın ekstra bagaj ücreti ödememek için kazağın kollarını kıvırarak kendisine bir boyun yastığı yaptığı anları paylaştı. Tişörtlerini kazağının içine sıkıştıran genç kadın o anları, "Sıfır bagaj hakkınız varken uçuşunuza nasıl hazırlanmalısınız?" notunu ekleyerek yayınladı.

  56677

  Kendisi için yaptığı boyun yastığının yanında genç kadın hediyelik eşyalar için de bir taktik paylaşarak, "Yolculuğunuz sırasında satın aldığınız hediyelik eşyalar için şapkanızı kullanın" ifadelerini kullandı. Kirsten ceketinin ceplerini çorap ve iç çamaşırı gibi yer kaplayan daha küçük eşyalarla doldurdu.

  kapak1

  Bir sosyal medya kullanıcısı gönderiye, "Pijamamı eşarp olarak kullandığım bir fotoğrafım var. Bugün bile arkadaşlarım kötü bir gün geçirdiklerinde gülmek için o fotoğrafa bakıyor" yorumunu ekledi. Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, "Üç pantolon, dört tişört, kapüşonlu üst ve cepli ceket giyiyordum" yorumunu ekledi. Üçüncü bir sosyal medya kullanıcısı ise, "Dünyaları sığdırdın" yorumunda bulundu.


  Mynet Youtube


  En Çok Aranan Haberler