Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  'Babanın haberi yok yavaş sür' dedi! Araba hareket eder etmez bağırmaya başladı... "Bu kadın kaza yaptırır"

  Sosyal medyadan paylaşılan bir görüntüde annesiyle birlikte araba süren genç kadının yaşadığı ilginç anlar yer aldı. 'Anne ile araba sürmek' notunun eklediği gönderide ön koltukta oturan annenin araba hareket eder etmez bağırmaya başlaması ve sürekli müdahale etmesi sosyal medyada gündem oldu. Sosyal medya kullanıcılarının büyük bir kısmı görüntülerin kurgu olduğunu iddia ederken diğer bir kısmı ise annenin tepkilerini eleştirdi.

  Sosyal medyada annesinin ön koltuğa oturduğu arabayı süren genç bir kızın yaptığı paylaşım kullanıcılar arasında ilgi çekti. Annesinin 'Babanın haberi yok yavaş sür' dediği kız trafiğe çıktığı anda ise ön koltuktaki kadının heyecanı iyice arttı.

  45

  Kızının kaza yapmasından korkan anne devamlı olarak 'Yavaş git, dur, yavaş sür. Arkana bak' diyerek kızını uyardı. Korkudan annenin bir ara salavat getirdiği oldu. O anlar sosyal medya kullanıcılarının ilgisini çekti.

  23

  Bir sosyal medya kullanıcısı gönderiye, "Bu kadın kaza yaptırır" yorumunu ekledi. Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, "Kızın sakinliği mükemmel değil mi?" yorumunu yaptı.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler