Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Almanya'nın konuştuğu Türk işçi Kürşat Yıldırım, piyango ikramiyesini kazanarak gündem olmuştu! "Param neredeyse bitmek üzere"

  Almanya’nın Dortmund şehrinde işçi olarak çalışan "Çiko" lakaplı Türk asıllı Kürşat Yıldırım piyangodan büyük ikremiye kazanmıştı. 10 milyon Euro (347 milyon 620 bin TL) kazanan Yıldırım, yatırım yaptığını söylerken neredeyse nakit parasının bitmek üzere olduğunu dile getirdi.

  Almanya’nın Dortmund şehrinde işçi olarak çalışan "Çiko" lakaplı Türk asıllı Kürşat Yıldırım Almanya'daki piyangoyu kazandıktan sonra bir gecede milyoner olmuştu. Türkiye'de bir badem çiftliği satın aldığı iddia edilen Yıldırım'ın lüks araba ve kıyafetlere harcama yaparak bankadaki parasını bitirdiği öne sürüldü.

  "PARAM İÇİN ENDİŞELENMEYİN"

  kapak17

  Alman medyasına konuşan Yıldırım, "Bankada 8 milyonum yok. Param neredeyse bitmek üzere ama yatırım yaptım. Şehrin kuzey kesiminde şu anda altı evin sahibiyim, bir tanesi de yakında gelecek. Örneğin saatler ve arabalar hâlâ değerlerini koruyor.Herkesin param için endişelenmesi komik. Ama bunun için bir neden yok arkadaşlar. Yakın zamanda tekrar vinç operatörü olarak çalışmak zorunda kalmayacağım" dedi.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler