Büyük ikramiye çıkan 8 kuponun oynandığı bayiden açıklama

Milli Piyango İdaresince dün akşam yapılan "On Numara" çekilişinde büyük ikramiye isabet eden 12 kupondan 8'inin oynandığı Bursa'nın Karacabey ilçesindeki bayi Aykut Asa, "Kuponu oynayan ve tutturan arkadaş, iki kupondan farklı kombinasyonlar şeklinde birer sayı arayla 22 sayı içinden 10 sayıyı 8 defa bildi." dedi.

On Numara oyununun bu haftaki çekilişinde 10 bilen 12 kişi, 28 bin 127 lira 25'er kuruş ikramiye kazandı. Kazanan kuponlardan 8'inin tek kişi tarafından Karacabey'den oynandığı ortaya çıktı. Büyük ikramiyeyi tek seferde 8 kez tutturarak 225 bin 18 lira kazanan kişi, ilçede merak konusu oldu.

Aykut Asa, gazetecilere yaptığı açıklamada, Karacabey'de 8 yıldır Milli Piyango bayisi olduğunu söyledi.

20190416_2_36011163_43611943_Web

Şans Topu oyununda geçen ay bir kişinin kendisi aracılığıyla oynadığı kuponla 137 bin lira kazandığını belirten Asa, "Talihlinin bizim bayimizden Karacabey'e çıkmasının gururunu yaşıyoruz. Kuponu oynayan ve tutturan arkadaş, iki kupondan farklı kombinasyonlar şeklinde birer sayı arayla 22 sayı içinden 10 sayıyı 8 defa bildi. Tüm Türkiye bunu konuşacak bunu biliyoruz. Karacabey'e hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz." diye konuştu.

On Numara oyununda 12 büyük ikramiyeden 8'inin Karacabey'e, diğerlerinin ise Adana-Yüreğir, İstanbul-Bahçelievler, İstanbul-Fatih ve İstanbul-Kadıköy'e isabet ettiği duyurulmuştu.

Kaynak: AA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 10 yorum
kafaniza ucak dusme ihtimali 25 milyonda bir ihtimal sayisal cikma ihtimali 13 milyonda birken hem ayni bayide sans topu on numara pespese cikacak hem adamin biri 8 kere tek seferde bilecek bu millete ustu kapali kufur etmek veya gercekten bu millete agir hakaret etmektir baska birsey degil son saniyeye kadar oynatilmasi gerekirken bir saat kala cekilise neden oynatilmiyor cunku o birsaatte ayarlamalar yapiliyor
Ben aynı kuponu tekrar tekrar oynamıştır dedim ama iki farklı kuponu oynamış.Bu şekilde tutturması daha da enteresan..
Bir kaç ay önce şans topunda 5 i yaklasık 1200 kişinin tutturması da akla farklı sorular getiriyor
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler