MAGAZİN

Canlı yayınında cinayet itirafı! Kocamı ben öldürdüm

Müge Anlı’nın programında bir son dakika gelişmesi yaşandı. Mersin'de muz serasında cesedi bulunan Ali Toprak'ın katili eşi çıktı. Canlı yayında her şeyi itiraf eden A.T., “Çocuklarımı korumak istedim” dedi.

Araştırmacı-Gazeteci Müge Anlı, Mersin Anamur’da 31 Ağustos günü çalıştığı serada öldürülen 44 yaşındaki Ali Toprak’ın cinayetini araştırıyordu. Stüdyosunda öldürülen adamın karısı A.T. ve yakınlarını ağırlıyordu.

YALANI ORTAYA ÇIKTI

Cinayet günü birlikte çalıştıkları muz serasına gittiklerini anlatan A.T.; “Ben çalıştığımız diğer seraya su almaya gitmiştim. Geldiğimde öldürülmüştü” dedi. Ancak Müge Anlı’nın ulaştığı güvenlik kameralarında olayın yaşandığı seradan hiç ayrılmadığı ortaya çıktı.

DAYANAMADI! 'KOCAMI BEN ÖLDÜRDÜM'

Müge Anlı’nın; “Varsa bir bildiğin, anlat” demesi üzerine daha fazla dayamayan eş, cinayeti itiraf etti. “Kocamı ben öldürdüm. O gün serada beni çok dövdü. Çocuklarıma da zarar vermek istiyordu. Onları korumak için Ali’yi öldürdüm” dedi.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 28 yorum
Yazık kadına. psikopat kocanın kendisine ve çocuklarına yaptıklarına bu kadar dayanabilmiş. Adam kıskanır öldürür hapse girmez kadın işkenceye dayanamaz öldürür 15 sene yatar..
bu ülkenin savcısı polisi yokmu bu bayana kaldı. mağduru bulmak bir ülke için çok ayıp
@retionline senin mahkemelerle işin olmamış belli olsaydı bu cümleyi kurmazdin..
kardeş demekki yok. gerçekten katılıyorum sana
Zorla konuşturamazsın ikna yoluyla olur bu işler ki karşındakinin polis jandarma savcı olduğunu bildiği için konuşmak istese de konuşmaz psikolojiktir bu. Kriminoloji den haberiniz yok sallamayın sağa sola
vardır nedeni, durup dururken sebepsiz kimse ailesini öldürmez...
Geri Dön