SPOR

CANLI

Çaykur Rizespor, Bülent Uygun ile el sıkıştı

Ankara'da bugün Başkan Hasan Kartal ile bir araya gelen Bülent Uygun her konuda anlaştı. Taraflar el sıkışıp projeleri konuşurken resmi imzanın pazartesi günü Rize'de atılması bekleniyor.

Çaykur Rizespor, Bülent Uygun ile el sıkıştı

Çaykur Rizespor'da Bülent Uygun dönemi. Deneyimli teknik adam, başkan Hasan Kartal ile bir araya geldi.

Buluşmada Bülent Uygun, "Öncelikli hedefimiz Rize gibi büyük bir camiayı küme düşme hattından çıkarmak, ligde bırakmak. Sözleşmenin süresinin hiçbir önemi yok. Burada başarılı olup, Rizespor'un geleceği ile ilgili projelere imza atmak istiyoruz. Saha sonuçları ve teknik anlamda bazen işler kötü gidebilir, Rizespor bugün bu dönemi yaşıyor ama sayın başkanın destekleri ile layık olduğu yerlere taşımak istiyoruz" dedi.

Başkan Hasan Kartal ise "Teknik direktör ve saha sonuçları anlamında kötü bir dönem geçirdik. İnşallah Bülent Uygun hocamız ile uyum içerisinde çalışarak Rizespor'u hak ettiği yerlere taşımak istiyoruz. Küme düşme gibi bir korkumuz yok. Bizim için önemli olan bu süreci geçip daha iyi yerlerde yer alıp projelere imza atmak istiyoruz" şeklinde konuştu.

Ligde bu hafta sonunu BAY geçecek olan Karadeniz ekibi ligin 30. haftasında 13 Mart tarihinde Atakaş Hatayspor'u konuk edecek.

FOTOĞRAF: DHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 10 yorum
rizesporla hiçbir alıp veremediğim yok ama Rizesporun sırf bu başkandan dolayı küme düşmesini canı gönülden diliyorum. küme düşerse rizespor bu başkandan kurtulur. hatta türk sporu böyle insanlardan kurtulur. adam HAKEMİ VURMAK İSTEDİM diye beyanat verdi, bu ülkenin hakimleri savcıları kardeşim gel bakalım buraya sen ne diyorsun senin ağzından çıkanı kulağın duyuyor mu diye hesap sormadı!!! inanılır gibi değil
@goldkh Ben Orduluyum, Rizespor kardeş kulübümüz. Kesinlikle başarılı olmasını isterim. ANCAK yazdıklarına katılmamak elde değil. Başkan son yıllarda yaptıklarının yanında Rizespor'u sürekli zarara sürüklüyor. Korkarım sonu Orduspor gibi olmaz. Bu başkan bırakmazsa çok da umuruma gelmez. Rizeliler düşünmeli.
Rize'yi Bülent Uygun da kurtaramaz.
5 haftaya şut
Takım
O
Av
P
Geri Dön