Cem Yılmaz’ı kızdıran başörtüsü haberi! Tepkisi olay oldu

Ünlü komedyen Cem Yılmaz; Bebek Otel'de başörtülülere karşı ayrımcılık yaptığı haberlerine isyan etti. Yılmaz, "Bu bir şaka olsa gülerim ama acıklı bir operasyon! Yazık!" ifadelerini kullandı.

Cem Yılmaz’ı kızdıran başörtüsü haberi! Tepkisi olay oldu

Ünlü komedyen Cem Yılmaz'ı kızdırdılar. Cem Yılmaz kendisi hakkında çıkan bir habere sosyal medya hesabından ateş püskürdü.

"Sevgili takipçilerim, hatırı sayılır bir sayıdasınız, size bu haberi şu sebeple duyuruyorum" diyen Yılmaz tepkisini şu sözlerle dile getirdi:

"27 yıllık meslek hayatımda sahne ve sinema dışında hiç bir ticari girişimim olmadığı gibi Bebek Oteli(!) de benim değil! Bu bir şaka olsa gülerim ama acıklı bir operasyon! Yazık!” ifadelerini kullandı.

Capture

Yılmaz, bu açıklamanın ardından da başörtülü bir fotoğrafını paylaşarak “Iska geçti” dedi.

ylmz2

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 24 yorum
bir bitmedi su başörtüsü sömürüsü..insanları dinden soguttular..hep magdurlar zaten.. simdide cem yıkmaz üzerinden prim yapma çabaları..
@christmaster Valla dostum 90 sonu 2000 başlarında gerçekten madur edildi bu insanlar..Bu sebeple şuan daha hassaslar..Aslında çok basit bir mantık kim ne isterse onu giyer..İsteyen başörtü isteyen mini etek..Bu kadar basit..
@lebel_2018 ,düz mantıkla söylediğin çok doğru.Ama sende biliyorsun ki gerçek hiçte öyle değil.Ayrıca 64 yıllık yaşamımda başörtülü diye mağdur edilen hiç kimseye rastlamadım.Ama başörtüsüyle türbanı karıştırmayalım.Türban siyasidir.Başörtüsü anne kokar türban bence o kadar güzel kokmaz.
@lebel_2018 17 yıldır aynı parti iktidarda hala mağdur edebiyatı yapıyorsunuz. yürü git
@lebel_2018 başımıza geldi askeriye de düğüne almadılar kapıdan, asker dedi alttan bağla normal başörtüsü ile gir , amaç saçlarını kapatmak değil mi ? ama bizimki kabul etmedi girmedi... 15 Temmuz Bu zihniyetin ürünüdür. Bu kafa ile de bitmez. Sonra iş iyice Siyasete girince iş değişti... sonradan 2000lerde sağcıların üniversitesinde peruk falan taktı çocuklar, üzüldük yanlarındaydık. yaşadık. ama 96 altıda solcu üniversitede sorun çıkmıyordu..
@c.cicekci benide asker yegenimin dugunune almadı uzun bıyıklı ve saclı oldugum için..ve hakaret etti sen bu saclarla git bagdat caddesinde dolaş dedi.. ne demekse.. yıl 2000
@ragnar129 ragnar önce ağzını bir toparla!! Ne oldu hayırdır bir gaza geldin ?? İşte aynen bu kafa yüzünden insanlar oğullarının törenlerini de izleyemedi...Belliki yaşın daha genç yada hafızan iyi değil...17 yıldan öncesinden bahsediyorum..Ben kimse tarafından madur edılmedım ama edılenı gordum..Sizin bu kafa yapınız çok gerici kalmış namaz kılan insana bile öcü gibi bakıyorsunuz..17 yıldır İran gii olacaız şeriat gelecek,kafa kesecekler diye diye buralara geldınız daha hala aynı kafa değişmemiş :) İnsanlar inancı gereği hareket edebilir buna alışın artık ...
Geri gidiş başladı ya mutlaka bir yerlerden mağduriyet yaratmak lazım. Ama artık kimse yemiyor. Daha geçen hafta bankadan çıkan iki baş örtülü kadının "bu başı açıkların hepsi maymun" dediklerine şahit oldum.Müdahele etsem zaten istedikleri bu .Üstelik burası İzmir yer de yazlık yer Urla. Herkes yazlık kıyafetle geziyor. Ve iki kapalı bu cürette bulanabiliyor. Ama hep onlar mağdur edebiyatı peşinde......
Şeytanlar kardeşim, baş örtüleri de maskeleri.
yılladır okullara alınmadı yıllardır basortululere hakaret edildi yobaz dendi sen.irana.git dendi başı kapalı anneler oğlunun yemin.torenlerine kışlaya alınmadı kamuda devlet memurları çalışamadı bunlar gerçek cem yılmazın haberi de sosyal.medya delilesin.uydurdugu bir olay delinin.biri kuyuya taş atiyo 40 akıllı kuyuya atliyor
@izmirlifb.li HER DENİLEN LAFI DİKKATE ALMA NE MALUM BİRİSİNİN PARA VERİP GİDİN ŞÖYLE KONUŞUN GÜNDEM YARATIN DEMEDİĞİ O DEDİĞİN KİŞİLERİN ONUN İÇİN BOŞVER ÇOĞUNLUGUN AÇIĞADA KAPALIYADA SAYGILI OLMAKTAN YANA OLDUGUNU DÜŞÜNÜYORUM GERİSİ BOŞ
Cem Yılmaz, şimdiye kadar neredeydin. Yeni uyandın. Atı alan üsküdarı geçtikten sonra aklın yeni mi çalışmaya başladı.
sen bu haberden ne anlladın ? üsküdardan yaziyosun galiba...
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler