Cem Yılmaz sosyal medyadan tepki gösterdi! ‘Altında imzam olan garip şeyler dolaştırıyorlar'

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, sosyal medyada altında imzası bulunan sahte paylaşımlar yapıldığını belirterek "Bu aralar altında imzam olan garip garip şeyler dolaştırıyorlar" dedi.

 Cem Yılmaz sosyal medyadan tepki gösterdi! ‘Altında imzam olan garip şeyler dolaştırıyorlar'

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, Ekrem İmamoğlu'na 'Her şey çok güzel olacak' paylaşımıyla destek vermişti.

Cem Yılmaz, kendisiyle ilgili sosyal medyada garip paylaşımların yapıldığını ifade ederek, "Sosyal medyada bu aralar altında imzam olan garip garip şeyler dolaştırıyorlar. Sonra da ‘vay ne demiş’ diyerek benden düşman yaratıyorlar. Gerçekten benim nefret edilecek bir yanım yok diye, bari bir şey uyduralım da millet nefret etsin çabasını ahlaksız buluyorum” ifadelerini kullandı.

cem

Twitter hesabından konuyla ilgili açıklama yapan Cem Yılmaz paylaşımında şu notları yazdı:

"Sosyal medyada bu aralar altında imzam olan garip garip şeyler dolaştırıyorlar... Sonra da "vay ne demiş" diyerek benden düşman yaratıyorlar. Gerçekten benim nefret edilecek bir yanım yok diye, bari bir şey uyduralım da millet nefret etsin çabasını ahlaksız buluyorum. Ben aday da değilim üstelik,1 tane oyumuz var gidip sandığa atıyoruz,nedir bu topyekun saldırı gerçekten akıl alır şey değil. Bir grup insan hiç politik değilsiniz derken bir diğer grup vay efendim şöyle dedi "bunlar" zaten şöyledir vs demesi de ayrıca çarpıcı. Valla bütünde baktığın zaman benim söyleyeceğim şey, "Senin canın sagolsun" olacaktır. Kalın sağlıcakla...Allah başka dert vermesin."


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 17 yorum
Kim nasıl karakterde biliyoruz herşey çok güzel olacak
Sanatçı sanatıyla yorum yapsa siyaset çi siyaseti ile öğretmen öğretmenliğini yapsa eminim hiç bir sıkıntı yaşanmaz. ????
@ferit_arslan_1980 hakimler savcılar buna çok kızacaklar.
Senin adının geçtiği her yerde nefretim çoğalıyor
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler