Mynet Trend

Charlize Theron, Nicole Kidman ve Margot Robbie’li Bombshell’den türkçe altyazılı fragman yayınlandı

Charlize Theron, Nicole Kidman ve Margot Robbie üçlüsünü bir araya getiren Bombshell (Skandal) filminden Türkçe altyazılı fragman yayınlandı.

Fox News’ün kurucusu Roger Ailes’a karşı cinsel taciz davası açılmasını sağlayan kadınların hikâyesini anlatan film Bombshell’den Türkçe altyazılı fragman yayınlandı. Ülkemizde Skandal adıyla vizyondaki yerini alacak filmin başrollerini Hollywood’un 3 kadın starı paylaşıyor.
Charlize Theron, Nicole Kidman ve Margot Robbie gibi üç önemli ismi bir araya getiren film, gerçekleri gün yüzüne çıkarmak için sadece Roger Ailes’e karşı değil Fox News’teki oturmuş çarpık yapıya karşı da mücadele vermek zorunda kalmasını anlatıyor.
Filmde Charlize Theron, 2017’de Fox News’tan ayrılıp NBC News’e geçen Amerikalı sunucu Megyn Kelly‘e hayat veriyor. Nicole Kidman ise Roger Ailes’a karşı cinsel taciz davası açarak tüm bu süreci başlatan ünlü sunucu Gretchen Carlson‘ı canlandırıyor.

Roger Ailes’ı Altın Küre ve Emmy ödüllü John Lithgow‘un canlandırdığı filmin oyuncu kadrosunda Oscar ödüllü oyuncu Allison Janney, Saturday Night Live ile tanınan Kate McKinnon, Alice Eve, Connie Britton, Alanna Ubach, Malcolm McDowell, Mark Duplass ve Stephen Root gibi isimler yer alıyor.

Game Change ve Trumbo ile adından övgüyle söz ettiren Emmy ödüllü yönetmen Jay Roach imzalı filmin senaryosu Charles Randolph’un kaleminden çıktı.

Bombshell (Skandal), 20 Aralık’ta vizyona girecek.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler