MAGAZİN

Cicişler olarak tanınan kardeşlerden Esra Ersoy, kardeşi Ceyda Ersoy'un intihar girişiminde bulunduğunu söyledi

Esra Ersoy, Acun Ilıcalı iş vermediği için kardeşi Ceyda Ersoy'un intihar girişiminde bulunduğunu sosyal medya hesabından açıkladı. Esra Ersoy, Instagram'dan kardeşinin sedyeyle hastaneye kaldırıldığı anları da paylaştı.

Cicişler olarak tanınan kardeşlerden Esra Ersoy, kardeşi Ceyda Ersoy'un intihar girişiminde bulunduğunu söyledi

'Cicişler' olarak tanınan Esra ve Ceyda Ersoy kardeşlerden şoke eden bir haber geldi. Esra Ersoy, sosyal medya hesabı Instagram üzerinden kardeşi Ceyda'nın sedyedeki görüntülerini paylaştı.

"EVDEKİ TÜM İLAÇLARI İÇMİŞ"

Kötü haberi takipçilerine veren Esra, kardeşi Ceyda'nın komada olduğunu söyledi.

Ekran Alıntısı

Esra Ersoy, Instagram hesabından "Ceyda'm benim 'Acun bana iş vermiyor' diye intihar edilir mi? Kariyer yapamıyorum diye evdeki tüm ilaçları içmiş, komalık oldu. Bilinci gitmiş canım kardeşimin evdeki tüm ilaçları içmiş. Bu arada Hasan Şeker'in yeğenleriyiz biz tüm Çukurova tanır ailemizi ileri geri konuşanlar bir kendine gelsin" notunu paylaştı.

esra-ersoy-acun-ilicali-is-vermedigi-icin-14120100_8441_m

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 42 yorum
mecburmu?
@poh2tbcih3 Mecbur değil tabi inisiyatif. Liberalizmde mecburiyet işveren için de işgören için de yoktur. İsteyen alır atar, isteyen çıkar kaçar. Vesselam!
hasan şeker??tüm çukurova??neyin kafasını yaşıyor bunlar yarabbiiii
@karadniz61 Hali vakti yerinde bir iş ailesinden gelen fertler, daha neyin kariyer ve parasına istiras besler, anlamak gerçekten güç. Küçük burjuva olan, büyük burjuva olmaya çalışıyor, büyük burjuva olan da muhtemelen daha büyük hanedanlıklar gibi olmaya çalışıyordur. İhtiras, ihtiras, ihtiras. Para kazanma tutkumuz kadar, öğrenme ve kavrama tutkumuz da olsa bu halde olmazdı dünya (Sözüm ona korona kasıt bu halde derken).
Tüh, çok üzüldüm, sağlığına bir an önce kavuşsun. Halbuki beni bulsaydı fikrini değiştirebilirdim.
Geri Dön