Cinsel hayatınızı bu dört adımla canlandırabilirsiniz

Seks uzmanı Annabelle Knight, adlı uzman dört basit adımla çiftlerin cinsel ilişkilerine nasıl renk katacaklarını açıkladı. Bu 4 adımla seks hayatınızı renklendirmek bu kadar kolay!

Cinsel hayatınızı bu dört adımla canlandırabilirsiniz

İş stresi, yoğun hayat temposu, hiç durmayan çocuklar ve yılların verdiği alışkanlık çiftlerin cinsel hayatlarını monotonlaştırabilir. Ancak seks uzmanı Annabelle Knight'a göre cinsel hayatınızı renklendirmek için yapabileceğiniz çok basit yöntemler var.

seks uzmanı Annabelle Knight'ın zaman içerisinde libido'nuzu yeniden canlandıracak 4 yöntemi...

1. Dirty Talk, (Sexi konuşma) yapın

pablo-heimplatz-275438-unsplash

Yaramaz sohbet, arzu, uyarılma ve memnuniyet seviyelerinizi arttırmanın anahtarı olan pozitif beklenti oluşturmanın harika bir yoludur. Ayrı kaldığınız zamanlarda telefonda ya da mesajda bu şekilde sohbet etmeye özen gösterin.

2. Güç dinamiklerini değiştirin!

iStock-1034994588

Yataktaki patronun kim olduğunu değiştirmek sizi rahat bölgenizden uzaklaştırır ve işleri cinsel açıdan değiştirmenize gerçekten yardımcı olabilir. Bu senaryoda karşıtları oynama zamanı geldi.

3. Oyun sonrası şımartın!

görsellll-750x460

Fiziksel yakınlıktan sonra duygusal yakınlık gelmelidir, bu nedenle seks sonrası eşinizle derin ve anlamlı bir şekilde konuşmak için mükemmel bir zamandır.

4. Pozisyonları çeşitlendirin...

vidar-nordli-mathisen-558121-unsplash

Yatakta tek düzelik yerine çeşitlilik her zaman iyidir ve ilişkinize renk katar.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 8 yorum
yanlışlıkla porno sitesine girdik sanırım
eğitim seviyen ,yetiştiğin aile tipi özelliklede zeka seviyenle ilgili önemli ipuçları veriyorsun.biraz daha ileri gidersek oy verdiğin parti.(mevlüt uysal bey beni bağışlasın o işlere o bakıyor zira..)
pozisyon zenginliği kanatları kullanma rakibi önde karşılama dar alana hapsetme yatak basmadık yer bırakmama bindirmeler önemli tabi.gol bölgelerinde beceri de şart.ne diyelim dörti tolk kazansın.
bir durdura bilirsem hepsini yapacam kendimi atlarla yarışıyorum walla
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler