Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan yaşlı kadınla seçim sohbeti

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Prof. Dr. Fahrettin Altun, Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yaşlı bir kadınla sohbetinin videosunu Twitter hesabından paylaştı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, dün İstanbul'da yolda makam aracını durdurarak yaşlı bir kadınla sohbet etti. Erdoğan, "Kime vereceksin oyunu?" sorusunu, "Allah bilir." diye yanıtlayan yaşlı kadına, "Haydaa, bak bak" karşılığını verdi. Yaşlı kadının, "Herhalde karşıladığıma göre..." sözleri üzerine gülüşmeler yaşandı.

Erdoğan, sıcak sohbetin sonunda yaşlı kadının elini öptü.

Altun, Erdoğan'ın yaşlı kadında sohbet ettiği anların görüntüsünü Twitter hesabından, "Teyzem ser veriyor, sır vermiyor." mesajıyla paylaştı.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 73 yorum
(((*H*E*R**Ş*E*Y**Ç*O*K**G*Ü*Z*E*L**O*L*A*C*A*K*))) *H*ER ŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK *E*KREM BAŞKANLA HAK YERİNİ BULACAK *R*ÜYALAR YİNE GERÇEK OLACAK *Ş*EHRİMİZ SENİNLE ÇOK GÜZEL OLACAK. *E*VET,EVET HER ŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK *Y*İRMİ ÜÇ HAZİRAN TARİHİN ALTIN SAYFALARINDA YERİNİ ALACAK *Ç*OLUK - ÇOCUK, GENÇ - YAŞLI UMUDA YELKEN AÇACAK *O*YNANSA DA OYUNLAR, ACIMASIZCA,HER ŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK. *K*ALBİMİZ SENİNLE,İSTANBUL SENİNLE,TÜRKİYEM SENİNLE *G*ÖNLÜMÜZ COŞUYOR HEP NEŞEYLE,SEVİNÇLE *Ü*LKEM İÇİN,ADALET İÇİN,DEMOKRASİ İÇİN *Z*AFER İÇİN, HER ŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK.
secim sonrası yine başlarsınız halkımız yendi diye :) herşey DAHA güzel olacak inşallah ;)
daha da güzel olacak
Oyumuzu kin nefret düşmanlık yayana deyil , sevgi insanlık barıştan yana olana vereceğiz.
ben halkim teröristle olanın hiçte isim olmaz 100 oyum olsa bitane bile atmam isinize bakin kendi adınıza konusun kafirler
teyzemin akpye vermeyecegi belli oldu. Tebrikler teyzem ellerinden öpüyorum
@northstar123 her şey daha güzel olacak ama şimdi değil genel seçimlerden sonra ???? anladın sen onu her şey çok güzel olacak.
Leyleğin ömrü lak-lak yapmakla geçti, sizde "ecek-acak'la" avunun. Unutmayın; burası "Müslüman Türklerin Ülkesidir". Sırtını inkarcı, emperyal şeytanlara, decallara dayanan "mandacıların" değil. Hiçbir zaman zülme boyun eğmedik, eyvallah da etmedik. Herkes şunu iyi bilsin; 1071'den bu yana bu topraklar Türk Yurdudur. Birçok kez zülme ve haksızlığa uğrasakda, asla teslim olmadık, ölebiliriz de ama asla yok olamayız. Türk Tarihine iyi bakın bunu görürsünüz. "Ya istiklal ya ölüm" Bu millet boyunduruk altında alınacak, boynuna tasma takılacak bir millet değil, bunu iyi anlayın, o kadar.
Milletin derdine çare bulun iş aş ekmek çok kötü günler yaşıyoruz İstanbulu dert edinenler milletin halini görmezden geliyor
şehit var şehittttttt. siz hangi dağın davulunu çalıyorsunuz
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler