SPOR

CANLI

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Hamza'yı özellikle çok severim

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Spor Toto Süper Lig'i şampiyon tamamlayan Galatasaray için, "Tebrik ediyorum, Avrupa'da başarılar diliyorum. Hamza Hoca'yı da aradım, tebrik ettim. Hamza'yı özellikle çok severim" dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Hamza'yı özellikle çok severim

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Galatasaray'ın şampiyonluğu üzerine bir açıklama yaptı. Erdoğan'ın sözleri şu şekilde:

"Galatasaray'ı tebrik ediyorum, önümüzdeki sezon Avrupa'da başarılar diliyorum. Öyle veya böyle şampiyon oldu. 4. yıldızı takmayı başardı. Yeni başkanı aradım tebrik ettim.

Hamza Hoca'yı da aradım, tebrik ettim. Hamza'yı özellikle çok severim. Yerli hocaları her zaman destekliyorum. Hamza Bey'in ne kadar para alıp takımı şampiyon yaptığı ortada. Tüm Galatasaray camiasına hayırlı olsun. Bu başarının devamının Avrupa'da da sürmesini istiyorum."

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Galatasaray Futbol Takımı'nı geçtiğimiz aylarda Cumhurbaşkanlığı Köşkü'nde kabul etmişti.

"4 BÜYÜKLER ARASINDA SORUNLAR ORTADAN KALKSIN"

"Ayrıca, bir Fenerbahçeli olarak dört büyükler arasında fair play anlayışının lafta değil, yaşama geçmesini temenni ediyorum. Türkiye'ye artık bunlar yakışmıyor.
Tribünlerin artık bir dinlence yeri olmasında fayda var. Bayanlarla maça geliniyor. O ağızlardan çıkan bazı şeyler hiç şık değil tribünlerde. Cumhurbaşkanlığından futbol ve tribünler konusunda ne bekleniyorsa hepsini yapmaya hazırız. Dört büyük takım arasındaki sorunların bir an önce ortadan kalkmasını temenni ediyorum"

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN, AZİZ YILDIRIM'A TEBRİK TELGRAFI GÖNDERDİ

Öte yandan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Fenerbahçe Spor Kulubü Başkanlığı'na yeniden seçilen Aziz Yıldırım’a bir tebrik telgrafı gönderdi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Takım
O
Av
P
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler