MAGAZİN

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Bilal Göregen'in montaj videosunu gerçek zanneden Bircan Bali ve Seren Serengil alay konusu oldu

Beyaz TV'de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programının sunucuları Seren Serengil ve Bircan Bali, Bilal Göregen ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın montajlanan videosunu gerçek zannedince sosyal medyada alay konusu oldu.

Beyaz TV ekranlarında yayınlanan ve sunuculuğunu Bircan Bali ile Seren Serengil'in yaptığı Söylemezsem Olmaz programında ilginç anlar yaşandı.

1 (1)

Magazin konularının yanı sıra sosyal medyada çok etkileşim alan videolara da programda yer veren sunucular, montaj olan videoyu gerçek zannedip yorumlamaya başladı.

"TAYYİP BEY BAZEN TATLI OLABİLİYOR"

Yıllar önce yayınlanan Yetenek Sizsiniz yarışmasıyla tanınan Bilal Göregen ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın videoları sanki yan yanalarmış gibi montajlandı. Bu videoyu gerçek zanneden Seren Serengil ise "Tayyip Bey bazen çok tatlı olabiliyor" yorumunu yaptı.

BİRCAN BALİ'NİN TEPKİSİ SEREN SERENGİL'İ ŞAŞKINA ÇEVİRDİ

Videoyu izleyince montaj olduğunu anlayan Bircan Bali ise "Onu biz oraya oturttuk dimi böyle bir şey olamaz" deyince Serengil'in yüz ifadesi dikkatlerden kaçmadı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 14 yorum
bu kadar boş insanlar akıl önemli
kadın nerden bilsin montaj olduğunu üstadım ????
Çok güldüm, bunlar da tv de program yapıp bizi eğlendirecekler yani.
kanal boş
Geri Dön