Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 'Her şey çok güzel olacak' diyen kadına yanıtı gündem oldu

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Twitter'dan yaptığı paylaşımda "İnşallah 23 Haziran'da İstanbul daha güzel olacak" ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, İstiklal Caddesi'nde seyahat ettiği sırada bir kadınla arasında geçen diyalog sosyal medyada gündem oldu.

VATANDAŞLARI SELAMLADI

Cumhurbaşkanı Erdoğan, İstanbul seçimlerinin iptal edilmesini ardından sahaya ineceğini açıklamıştı. Bu kapsamda Erdoğan, Beyoğlu Belediyesinin geleneksel "Gönül Soframız" programına katılmak için Üsküdar Kısıklı'daki konutundan Taksim Meydanı'na geldi. İftar vaktine bir saat kala Taksim Meydanı'na gelen Erdoğan, vatandaşların yoğun sevgi gösterileriyle karşılandı. Erdoğan, iftarın verileceği alanda etrafını saran vatandaşlarla sohbet ederken, hatıra fotoğrafı çektirdi. Erdoğan, daha sonra beraberindekilerle Cumhuriyet Anıtı önünden nostaljik tramvaya bindi. Bir süre tramvayda seyahat eden Erdoğan, vatandaşları selamladı.

5cd85e3fc03c0e31f0feb2e4

"DAHA GÜZEL OLACAK"

Bu sırada Erdoğan ile bir kadın arasında gerçekleşen diyalog sosyal medyada çok konuşuldu. Kadın Erdoğan'a "Başkanım her şey çok güzel olacak." dedi. Bunun üzerine Cumhurbaşkanı Erdoğan kadına, "Daha güzel olacak. daha güzel." ifadelerini kullandı.

EKREM İMAMOĞLU'NUN SLOGANI

"Her şey çok güzel olacak", CHP'li İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun sloganı olarak sosyal medyada yayılmıştı.

5cd85e3fc03c0e31f0feb2e6

5cd876cf0f25442ae0f141a7

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 229 yorum
tayyip korkudan sahaya indi kolları sıvadı. nefret dilini bırakmadığın sürece, herkesi tehdit ettiğin sürece, kendini düşündüğün sürece bu sona mahkumsun Allahın izniyle. ‘’HERŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK’’
evet Ekrem baskanla daha guzel olacak herkes anladi
@shera_2018 Sayın Binali Yıldırım ile dedi. Sen onu başka tarafa çekme :)))
@shera_2018 in bin kalk otur ali
Diktatör vatandaşa cevap vermiş hayret...
@sehri_2018 Tabi bu adam diktatör olacak,sende burdan böyle yazacaksın.İlginç......
Umarım bir gün gerçek bir diktatörün eline düşersin. Be alçak herif. Git Mısıra, Suudiye, BAE'ne, İsraile, İrana, Fasa isim bile verme. Bu ülkede bir diktatör var de bak sana neler oluyor.
diktatör olsaydı bu yorumu yapamazdin put lazimmi taparsin
@sehri_2018 sen bu cümleyi kurup burada da yayınlanabiliyorsa dikdatör kim acaba .....
Diktatör olsa böyle yazamazdın, yemezdi
göz altına aldırmamış hayret
Hani Diktatördü hani hiç bir şey konuşamıyordunuz. Bakın Sloganı en tepedeki kişiye rahatlıkla söyleye biliyorsunuz. Özgürlük yokmuş bundan daha iyi özgürlük mü var. Sokakta insanlarla röportaj yapılıyor. Bir Kadına mikrofon uzatılıyor. Soruyorlar İstanbul seçimi iptalini kadın başlıyor Cumhurbaşkanına laflar söylemeye "Yok Ysk ya baskı yapmış, yok oy çalacakmış falan filan" diyecekleri bitince daha çok konuşulacak şey var ama diktatör var bana birşey yaparlar diyor. Arkadaş daha ne diyeceksin sövecek misin hakaretmi edeceksin herşeyi söyledin. Kafasından uydurduğuna inanmış Ayıp Ayıp.
@beneneyim VAR MI FARKI? Şantaj, tehdit, devletin tüm imkanları elinde, hesap soran yok, yasama , götürme pardon yürütme, yargı basın yayın elinde değil mi? Var mı hesap soracak bir yargıç... Başka emareleri de var da Mynet yayımlamaz...
@sehri_2018 bize put lazım değil ama anlaşılan sen FİRAVUNunu bulmuşsun...
@poyraz pisleşme hemen kendinizden başkasını dinsiz ilan ediyorsunuz tebanızdan ençok bu sebeple nefret ediliyor peygamberimizin bir sahabesine öldürdüğü kişi için imansız kavramı sonucu sorduğu soruyu unutma ‘’kalbini açıp baktın mı?’’
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler