MAGAZİN

Demet Akalın soğuk su depolu kamyon aradığını anlatarak ağladı

Demet Akalın, Bodrum’a 20-25 bin liralık yardım göndereceğini sosyal medya hesabından gözyaşları içinde duyurdu. Akalın yardım için ses çıkarmayan ünlülere de veryansın etti.

Ünlü isimler orman yangınlarıyla ilgili üzüntülerini sosyal medya sayfasından paylaşıyor. Demet Akalın da yangınlar için elini taşın altına koydu ve yardım için harekete geçti.

Sosyal medya sayfasından bir paylaşım yapan Demet Akalın, yangın için gerekli yardımı yapacağını belirttiği anlarda gözyaşlarına boğuldu.

“Soğuk su depolu kamyon bulmaya çalışıyorum… Birkaç yere telefon açtım ama… Sağ olsun Emrullah’la ben de 20-25 bin TL’lik malzeme alıyoruz. Köpek maması, yanmaz ayakkabı, pil birkaç bir şey daha yarın kamyonumuz çıkacak Bodrum’a…”

Şarkıcı Demet Akalın, daha sonra yaptığı açıklamada ise "Bu helikopterler nereden kiralanıyor ya? Azerbeycanlı bir tane hanımefendi ulaştı bana. Tutacak yani, kiralayacağız. Bu helikopterler nereden kiralanıyor?" dedi.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 43 yorum
İşiniz gücünüz şov. Yardım ediyorsun iyi hoş, reklamını da yapıyorsun. Şu ülkeden yediğiniz ekmeğin milyonda biri eder mi o paralar.
Sende yardım et de şovunu yap. Boş yapma
samimi olsa zaten sosyal medyada paylaşmaz bunu. Türkiye'nin en rezil ve basit birkaç şarkıcısından biri
kocan parasını ödemediği tırlarla göndersin 20 binlik çerez parası ile şov yapma
vayyy be lütüf etmişsiniz
Geri Dön