Deprem bölgesine giden Yusuf Güney, esnafa isyan etti! Adam fırsatçılıktan ölecek

6.8 büyüklüğündeki deprem sonrası bu sabah Elazığ'a giden ünlü şarkıcı Yusuf Güney, yardım için 30 liraya aldığı battaniye için 120 lira isteyen esnafa isyan etti. Güney, "Böylesi zor günde fırsatçılık yapanlara tilt oluyorum" diyerek duruma tepki gösterdi.

Deprem bölgesine giden Yusuf Güney, esnafa isyan etti! Adam fırsatçılıktan ölecek

Türkiye, Cuma akşamı saat 20.55'te Elazığ'dan gelen son dakika deprem haberiyle sarsıldı. Elazığ ile Malatya'da yıkım ve ölüme neden olan 6.8'lik deprem sonrası ülkenin çeşitli yerlerinde yardım kampanyaları düzenlendi. Kampanyaya son olarak ünlü şarkıcı Yusuf Güney de katıldı.

deprem-bolgesine-giden-yusuf-guney-uyanik-esnafa-12852803_5171_m

DEPREMZEDELER İÇİN ALIŞVERİŞE ÇIKTI

Elazığ'da meydana gelen 6.8'lik deprem, Malatya, Diyarbakır, Batman, Tunceli, Mardin, Bingöl, Bitlis, Suriye ve Irak'tan hissedildi. Birçok binanın yıkıldığı ve vatandaşların hayatını kaybettiği deprem bölgesine yardım kampanyaları başlatıldı. Depremi öğrenir öğrenmez bu sabah Elazığ'a uçan Yusuf Güney, depremzedelere yardım için esnaftan battaniye, bot, mont gibi malzemeler aldı. Ünlü şarkıcı, 30 liralık battaniyeyi kendisine 120 liraya satmak isteyen fırsatçı esnafa sitem etti.

deprem-bolgesine-giden-yusuf-guney-uyanik-esnafa-12852803_7594_m

"BU ZOR ZAMANDA BÖYLE FIRSATÇILARA TİLT OLUYORUM"

Yusuf Güney, "120 lira fiyat çekti bize. Bu zor zamanda İstanbul'dan gelmişim, insanlara yardım etmeye çalışıyorum. Böyle fırsat düşkünü insanlara tilt oluyorum" sözleriyle tepkisini dile getirdi.

deprem-bolgesine-giden-yusuf-guney-uyanik-esnafa-12852803_232_m

"ADAM FIRSATÇILIKTAN ÖLECEK"

Şarkıcı, "Böyle bir şey olabilir mi? İnsanlar soğukta kalmış, herkes sokakta. Gelmişiz, burada iki hayır işlemeye çalışıyoruz. Adam fırsatçılıktan ölecek" açıklaması sonrası aldığı battaniyeleri depremzedelere ulaştırdı.

"ALLAH RAZI OLSUN"

Battaniyeyi 30 liraya satan mağazadan "Allah razı olsun" diyerek ayrılan Yusuf Güney, tüm Türkiye'yi sarsan deprem sonrası duyarlı davranışı ile takdir topladı. Şarkıcı daha sonra depremzedeler için mont ve bot aldı.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 116 yorum
Şu hayırlarınızı gizli yapsanız da biz de size uyuz olmasak.
hadi sende göstererek yapta seni de taktir edelim göbeğini kaşıyarak yardım edenleri eleştirmek en kolayı
Su an oraya kim gitse herkesin haberi olur. ayrıca bu yardım gizli yapılacak bir yardim değil. helal olsun Yusuf Güney e
sizde bı garipsiniz . kimse yardım etmese bu ünlüler nerde niye yapmıyor dersiniz . yapınca da neden gizli yapilmiyor . hakkaten sizde yapın da göstere göstere yapın takdir edelim
Hiç haberim yokmuş gibi çek pampa
adam yardımını reklam yapmıyor şerefsizliği dile getiriyor...anlayana
esnafta sorun yok bunu anlatanda war dmii... yahudiden al muslumandan almaa
böyle konusarak nefsini kabartıyorsun yapma kardeşim uyma sen ona.
O ayrı fırsatçı sen ayrı fırsatçı (şovmen ) bulmuşsunuz birbirinizi .
sen gizli gizli servet falan bagisliyorsun galiba
30 liraya battaniyemi var
war tabi
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler