SPOR

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Dev final öncesi Atatürk Olimpiyat Stadyumunun bu görüntüsüne tepki yağıyor!

UEFA Şampiyonlar Ligi Finali'ne saatler kala İngiliz ve İtalyan taraftarlar akın akın İstanbul'a gelmeye devam ediyor. Uçaktan inen taraftarlar, tezahüratlarla takımlarına destek verirken, İstanbul Havalimanı'nı adeta stadyuma çevirdiler. Ayrıca stadyumun dış cephesinin bakımsız görüntüsü sosyal medyada tepki çekti.

İngiltere ekibi Manchester City ile İtalya temsilcisi Inter arasında bu akşam Atatürk Olimpiyat Stadyumu'nda oynanacak 2023 UEFA Şampiyonlar Ligi Finali'ne saatler kaldı. İtalyan ve İngiliz taraftarlar tarifeli ve tarifesiz seferlerle İstanbul'a geliyor. İstanbul Havalimanı'nda da yolcu yoğunluğu yaşanıyor. Her iki takımın taraftarlarının karşı karşıya gelmemesi için terminalde bazı önlemler alındı. Uçakların yanaştığı köprüler ve taraftarların geçiş yapacağı pasaport noktaları iki takım için ayrı olarak belirlendi. Polis ekiplerinin sayısı da artırıldı.

STADYUMA AKIN EDİYORLAR

28f6c6c8029a10399edb394144657510

Sabah saatlerinden itibaren çok sayıda uçak hem Milano'dan hem de Manchester'dan İstanbul'a taraftar taşıyor. Taraftar kafileleri, tezahüratlar ve marşlar söyleyerek İstanbul Havalimanı'nda renkli görüntüler oluşturuyor. Pasaporttan geçen taraftarlar, otobüslerle başta şehir merkezi olmak üzere Yenikapı'daki taraftar etkinlik alanı ve stadyuma taşınıyor.

BU GÖRÜNTÜ TEPKİ ÇEKTİ

Screenshot_1

Atatürk Olimpiyat Stadyumunun dış görüntüsü sosyal medyada büyük tepki çekti. Cephesinin boyasız ve bakımsız olması dikkatlerden kaçmazken, TFF'ye büyük eleştiri geldi.


Canlı Skor


Takım
O
Av
P

En Çok Aranan Haberler