MAGAZİN

Dilan Çıtak'tan bomba İbrahim Tatlıses itirafı

İbrahim Tatlıses’in kızı Dilan Çıtak Tatlıses yaptığı açıklamalarla olay oldu. Dilan Çıtak babasından nefret ettiği anlar olduğunu itiraf etti. Çıtak İbo'nun çapkınlık huyunu eşinde görmek istemeyeceğini söyledi.

İbrahim Tatlıses’in kızı Dilan Çıtak Tatlıses, katıldığı Sorgu Sual programında müzik kariyerinden, özel hayatına varana kadar önemli açıklamalarda bulundu. Çıtak programın sonunda gözyaşlarını tutamadı.

“KONUŞMUYORUZ..”

Dilan Çıtak, İdo Tatlıses sorusuna "Çok ilgilenmiyorum. Konuşmuyoruz. Bazı insanlar bir takım normlara bürünmek için maske takarlar o insanlardan uzaklaşmanız gerekir" dedi.

fft373_mf33116566

Babasıyla arasının kötü olmasını İdo'ya bağlayan Çıtak "Babamın çevresinden etkilendiği kesin" dedi. "İdo Tatlıses sesinizi kıskanıyor mu?" sorusuna ise "İnsanların baskılarıyla belki olabilir" cevabını verdi.

"BABAMDAN NEFRET ETTİĞİM ZAMAN OLDU"

Oldukça samimi cevaplar veren Dilan Çıtak, babası İbrahim Tatlıses ile ilgili sorulan “hiç nefret ettiğiniz bir an oldu mu?” sorusuna da çok yüreklilikle cevap verdi. Babasından ayrımcılık yaptığı zamanlarda nefret ettiğini ifade eden Çıtak, “Vefalı evlat veya vefasız evlatlar arasında ayrımcılık yaptığında babamdan nefretim ettiğim zamanlar oldu” diye konuştu.
program_ic

Çıtak babasının değil ama babasının çevresinin yoluna taş koymaya çalıştığını da söyledi.

Çıtak "babam dediğiniz kişi hangisi" sorusuna Cem Çıtak yanıtını verdi. Çıtak babasına siz diye hitap ettiğini bunu da İbo'nun istediğini de sözlerine ekledi.

Çıtak kendisine sorulan "babanızda olan hangi huyu eşinizde görmek istemezsiniz" sorusuna da cesur bir yanıt verdi. Çıtak bu soruya "Çapkınlık ve kadınlara olan tavrı" cevabını verdi.

HÜNGÜR HÜNGÜR AĞLADI

ibrahim_tatlisesin_kizi_dilan_citak_tatlises_hungur_hungur_agladi_h12048_f52fc

Merve Şahin'in "Suya ulaşmak için, su içmek için kaç adım atıyorsunuz?" sorusuna "Çok adım atmıyorum" yanıtını verdi. Melis Özcan, Afrika'da insanların suya ulaşmak için 6 saat yürüdüklerini belirtip Dilan Çıtak adına Tanzanya'da bir kişinin ömür boyu su, tohum ve enerji ihtiyacını karşıladıklarını açıklayarak, Çıtak’a sertifikasını teslim etti. Programın kapanışında oldukça duygusallaşan Çıtak, gözyaşlarına hakim olamayıp hüngür hüngür ağladı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
BUNLARI HABER YAPANDA KABAHAT. BU HABERCİLİK DEĞİL BİR GÖZÜ DOYMAZ BABA VE DİĞERLERİ GÖZÜ DOYMAZ EVLATLARI. GÜNDEMDEN DÜŞMEMEK İÇİN HABER YAPILIYOR
ADAM EZİK BÜYÜMÜŞ O NEDNELE EGOSUNU TATMİN ETMEK İÇİN KENDİNE DUVARLAR ÖRÜP BİR KALIPTA KALMAK İSTEMİŞ BABAM BANA SSİZ DİYE HİTAP EDECEKSİN DESE EMİN OLUN KAPISINI BİLE ÇALMAM.PARA PUL HIRS BİR YERE KADAR İNSAN KENDİ CANIYLA ARASINA MESAFE KOYACAK KADAR DUVAR ÖRMÜŞSE KENDİNE PSİKOLOJİK SIKINTILARI VAR DEMEKTİR.
dobra kız..
Geri Dön