Dilek Kavraal'dan yeni single: Yazıp Yazıp Sildiklerim

Dilek Kavraal uzunca bir aradan sonra yeni teklisi “Yazıp Yazıp Sildiklerim” ile hayatlara dokunmaya geliyor.

Dilek Kavraal'dan yeni single: Yazıp Yazıp Sildiklerim

“Sararmış kağıtlarda, defter aralarında, mesaj kutularında sakladığınız hiç gönderilmemiş mektuplar, hiç iletilmemiş sözcüklerden ibaret bu şarkı... Aslında kalbindeki sevgiyi, öfkeyi, acıyı, neşeyi yazmayı çok sevmiş ama göndermeye cesaret edememiş, belki de kıyamamış herkestir asıl sahibi” diyor sanatçı “Yazıp Yazıp Sildiklerim” için.

Sözleri ve müziği Dilek Kavraal'a, aranjesi Erman Tazegül'e ait şarkıya seçkin müzisyenler katkıda bulundular. Bas gitarda İsmail Soyberk, elektro gitarda Çamur grubundan tanıdığımız Çağatay Kadı, perküsyonda Cengiz Ercümer, akustik gitarda Furkan Karadeniz, davulda Neco Engin enstrümanlarıyla “Yazıp Yazıp Sildiklerim”e hayat verdiler. Kayıtlar Stüdyo 46Hertz Volkan Konuk, Mix-mastering Tarık Ceran imzasını taşıyor.

dilek

2003 'te yayınlanan “Bu Kadar Dilek” adlı albümü, 2009 yılında yayınlanan “Yaşam Belirtisi” ve 2014 tarihli “Hakim Bey” teklilerinden tanıdığımız, imza attığı bir çok dizi ve reklam müziğiyle, özellikle de Türk hava Yollarının Kadın Milli Basketbol Takımına yaptığı Babalar Günü sürprizi videosundaki “Kahramanım Babam” şarkısıyla akıllarda iz bırakan Dilek Kavraal, bu son bahar “Yazıp Yazıp Sildiklerim”le kalbinize yolculuğuna kaldığı yerden devam ediyor.

Yayınlandığı gün dinleyicinin ilk kez 'Avlu' dizinde duyduğu 'Yazıp Yazıp Sildiklerim' ve şarkısının Aytaç Şahin yönetmenliğinde çekilen video klibi DokuzSekiz Müzik yapımcılığında yayında.

Video izleme linki :

DOKUZSEKİZ MÜZİK YAPIM
Levazım Mah. Korukent Sit. F Blok Bahçe Katı Beşiktaş İst.
Tel: 0212 288 68 00
www.dokuzsekiz.com.tr
www.twitter.com/dokuzsekizmuzik
www.facebook.com/dokuzsekizmuzik
http://www.youtube.com/dokuzsekizmuzikyapim

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler