Mynet Trend

Diriliş filmi konusu nedir? Diriliş filmi (The Revenant) oyuncuları kimler?

Televizyonda ilk kez ekrana gelecek olan Diriliş filminin konusu ve oyuncuları konusu merak ediliyor. Orijinal adı The Revenant olan filmde Leonardo DiCaprio başrolde yer alıyor. Peki Diriliş filmi konusu nedir? Diriliş filmi (The Revenant) oyuncuları kimler? İşte ayrıntılar...

Diriliş filmi konusu nedir? Diriliş filmi (The Revenant) oyuncuları kimler?

Orjinal ismi The Revenant olan Diriliş filminin oyuncuları ve konusu merak ediliyor. Ünlü film, bu akşam televizyonda ilk kez yayınlanacak. Filmde Leonardo DiCaprio, Hugh Glass karakterine hayat vermekte. Peki Diriliş filmi konusu nedir?

DİRİLİŞ FİLMİ KONUSU NEDİR?

Filmde Hugh Glass adındaki bir karakterin hayatı konu alınıyor. The Revenant filminde, 1820’li yıllar ele alınırken, Amerika’da kürk avcılığı yapmakta olan Hugh Glass’ın başına bir talihsiz olay geliyor. Bir boz ayının saldırısına uğramış olan Glass, ölümcül ve büyük yara alıyor. The Revenant filminin konusu da tam burada başlıyor. Aldığı büyük yaraların ardından ekibinin onu ölüme terk etmesi ile tek başına kalan Hugh Glass, buradan sağ çıkabilmek için büyük mücadeleler veriyor. Ekibinin ölüme terk etmesi ile beraber kin ve nefret duygularını bir arada yaşayan Glass, hem fiziksel, hem de ruhsal açıdan kendini toparlamak için artık daha da hırslanıyor.

61dc3cc366a97c39e5df3a5e

Filmde Glass’ın Amerikalı ve bölgedeki diğer yerliler ile olan yakınlığına dikkat çekilmekte. İki tarafı da idare etmeye çalışan Glass sayesinde Amerika’daki yerliler ve diğer kişilerin sosyal hayatta birbirlerine olan düşmanlıkları da sergilenmiş durumda. Fakat Hugh Glass’ın iki tarafla iyi anlaşması, hayatta kalma mücadelesinde daha olumsuz durumlar yaşamasına da neden olmakta.

DİRİLİŞ FİLMİ OYUNCULARI KİMLER?

Filmin oyuncuları arasında şu isimler bulunuyor:

Leonardo DiCaprio,
Tom Hardy,
Kristoffer Joner,
Brendan Fletcher ,
Lukas Haas ,
Domhnall Gleeson,
Will Poulter,
Paul Anderson.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön