Dolar artışından etkilenmesi muhtemel önemli gıdalar

Doların hızlı yükselişi ne yazık ki alım gücümüzü de etkiliyor. Doların yükselişinden hiçbir şekilde etkilenmeyeceğini sananlar ciddi şekilde yanılıyor çünkü temel gıdaları dahi ithal edebiliyoruz. Haliyle bu artış yiyeceğiniz kuru fasulyeye bile dokunuyor. Dolar hız kesmeden yükselmeye devam ederse, muhtemelen bahsedeceğimiz yiyecekleri bir daha mutfağımıza sokmak hayalden ibaret olacak.

Doların hızlı yükselişi ne yazık ki alım gücümüzü de etkiliyor. Doların yükselişinden hiçbir şekilde etkilenmeyeceğini sananlar ciddi şekilde yanılıyor çünkü temel gıdaları dahi ithal edebiliyoruz. Haliyle bu artış yiyeceğiniz kuru fasulyeye bile dokunuyor. Dolar hız kesmeden yükselmeye devam ederse muhtemelen bahsedeceğimiz yiyecekleri bir daha mutfağımıza sokmak hayalden ibaret olacak.

Kaynak

Dolar tarihi rekorunu kırıyor! İşte dolardan etkilenmesi muhtemel önemli gıdalar

Doların hızlı yükselişi ne yazık ki alım gücümüzü de etkiliyor. Doların yükselişinden hiçbir şekilde etkilenmeyeceğini sananlar ciddi şekilde yanılıyor çünkü temel gıdaları dahi ithal edebiliyoruz. Haliyle bu artış yiyeceğiniz kuru fasulyeye bile dokunuy

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 10 yorum
Kendimiz üreteceğiz başka çare yok artık.
Biz ne üretiyoruz tarım da koca bir SIFIRRRRR bunlar iyi günler
ne kalmış başka
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler