Donmuş kedi saatler süren tedavisinden sonra eski sağlığına kavuştu

Montana'da sevimli kedi Fluffy, veterinere ulaştığında çok kötü durumdaydı. Üzeri tamamen buzla kaplanmıştı ve ölmek üzereydi. Ancak veteriner hekimler ondan vazgeçmeyi reddetti ve onu kurtarabilmek için saatler süren bir tedavi uyguladı. İşte Fluffy'nin mucizevi hikayesi...

Donmuş kedi saatler süren tedavisinden sonra eski sağlığına kavuştu

Veterinerler, Fluffy’nin klinikteki vücut sıcaklığını ölçtüğünde o kadar düşüktü ki, kedilerin normal vücut ısısı 101 derece civarında olması gerekirken Fluffy’nin sıcaklığı en az 90 derecelik bir termometreye bile erişememişti.

frozen-cat-rescue-fluffy-burried-in-snow-animal-clinic-kalispell-montana-2-5c5d3b48de7cc__700

İki saat boyunca sıcak su ve battaniye kullandıktan sonra bile Fluffy'nin sıcaklığı hala çok düşüktü, bu yüzden onu acil servise götürdüler. Orada kaldıktan birkaç saat sonra nihayet sıcaklık yükselmeye başladı. Sonunda, Fluffy tamamen iyileşti ve eski sağlığına geri döndü.

HAYATTA KALMAK İÇİN MÜCADELE VERDİ!

“Herhangi bir tıbbi yardım yönteminin başarılı olacağına dair hiçbir garanti verilmez. 3 yaşında olan Fluffy'nin hayatta kalmak için bir isteği vardı, bunu bize ve dünyaya kanıtladı. ”

frozen-cat-rescue-fluffy-burried-in-snow-animal-clinic-kalispell-montana-3-5c5d3b4a33179__700

Fluffy'yi tedavi eden doktor, onun sağlığına kavuşmasındaki olan en önemli şey, sahiplerinin eve gelip onu bulduğunda bir an bile tereddüt etmeden veterinere götürmeleri olduğunu açıkladı.

Veteriner hekim, , “Doğru olanı yaptılar. Onu hemen bize getirdiler. Sahipleri onu seviyor ve biz de onunla çok ilgileniyoruz. Fluffy'yi doktorlarına getirmenin en iyi seçenek olduğunu biliyorlardı ve güvendiler. Korkunç bir durumdu, ancak olağanüstü bir iyileşme elde etmek için her şey mükemmel bir şekilde gerçekleşti.” dedi.

frozen-cat-rescue-fluffy-burried-in-snow-animal-clinic-kalispell-montana-4-5c5d3b4b818ba__700

Şimdi, Fluffy eve döndü ve hayatını mutlu bir şekilde yaşıyor.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 11 yorum
101 derece vucut sıcaklıgı mı olur allah askına bi haber yapiyorsunuz adam gibi arastirin bari
@newzat1155 fahrenheit ölçü birimi. Akcahil!
@newzat1155 olur niye olmasın doğru haber myneti tebrik ediyorum doğru ve tarafsız haber anlayışı için
Bugün partilerin grup toplantıları var ama ana sayfada 1 tane bile siyaset haberi göremedim,hayret!Siyasi yasaklar mı başladı yoksa?
Derece değil , fahrenheit olması gerekiyor.Sanırım yayına girmeden kimse kontrol etmiyor.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler