SPOR

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Doping cezası alan Pogba'ya Rusya'dan şaka gibi teklif! "Onu aradık" diyerek duyurdular

Juventus'un yıldızı Pogba aldığı doping cezası nedeniyle futboldan 4 yıllığına men edilirken yıldız isim Rusya'dan beklenmedik bir teklif aldı. İşte detaylar...

Paul Pogba

Paul Pogba

FRA Fransa
Yaş: 31 / Pozisyon Orta Saha
Oynadığı Takım: Juventus

Juventus'un yıldız orta sahası Paul Pogba, şubat ayının sonunda doping kullanımından dolayı ceza aldı ve futboldan dört yıl men edilmişti. Ritmini kaybetmemek için çalışmalarını sürdüren ve sahalara dönmenin yollarını arayan Pogba'ya beklenmedik bir teklif geldi.

İTALYANLAR DUYURDU

GOAL_-_Blank_WEB_-_Facebook_(4)

İtalyan basınından Tuttosport'un haberine göre, 30 yaşındaki oyuncuya Rusya'da ünlüler tarafından düzenlenen Medya Futbol Ligi takımlarından Broke Boys teklif götürdü. Söz konusu lig, 2022 yılında, sosyal medya ve oyunculuk dünyasındaki insanlardan oluşan takımlarla kuruldu.

"ŞAKA GİBİ GÖRÜNEBİLİR, AMA ONU ARADIK"

paul-pogba-juventus-2023-2324-1693319423-115307

Broke Boys Sportif Direktörü Artjom Chatjaturjan, Tuttosport'a yaptığı açıklamada Pogba'nın amatör kümede ünlü bir spor figürü haline gelebileceğini söyledi. Sportif Direktör konuyla ilgili, "Şaka gibi görünebilir ama onu aradık. Bizi kibarca reddetti. Umutsuz bir süreç yaşıyor ve bunu kabullenmek için zamana ihtiyacı var, Pogba dünyanın en iyi futbolcularından biri ve uzun süre oynayamayacak" sözlerini sarf etti. Amatör kulübün Pogba'ya aylık yaklaşık 1.300 euroluk bir teklif yaptığı bildirildi. Ayrıca yıldız futbolcu teklifi kabul etseydi, diğer oyunculara verilmeyen "lüks" konaklama gibi avantajlardan da faydalanabilecekti.

Canlı Skor


Takım
O
Av
P

En Çok Aranan Haberler