MAGAZİN

Doya Doya Moda'dan ayrılan Kemal Doğulu Seray Sever'in makyajsız halini paylaştı

TV8 yarışması 'Doya Doya Moda'nın jüri üyesi Kemal Doğulu, yarışmaya geçtiğimiz hafta veda etmişti. Doğulu'nun veda paylaşımında Seray Sever'in makyajsız hali olay oldu.

Doya Doya Moda'dan ayrılan Kemal Doğulu Seray Sever'in makyajsız halini paylaştı

Kemal Doğulu, Seray Sever, Gülşah Saraçoğlu ve Uğurkan Erez'in jüri olduğu Doya Doya Moda'da bir ayrılık yaşandı. Kemal Doğulu yarışmaya veda etti.

Hande Demir Acar, dün itibarıyla Doya Doya Moda'ya konuk jüri üyesi olarak katıldı ve Kemal Doğulu'nun koltuğuna oturdu.

aüaüa

Kemal Doğulu ile bir veda paylaşımı yaptı. Jürideki arkadaşlarıyla bir pozunu paylaşan Doğulu'nun fotoğrafında Seray Sever'in görüntüsü dikkat çekti.

Seray Sever'in makyaj halinin paylaşıldığı fotoğrafa "Kemal Seray'ı harcamış' yorumları yapıldı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 10 yorum
Ne kadar gereksiz program varsa tv8 de neden acaba ?
acunun oldugu hangi seyler duzgunki?
@sokrates35 bana tvlerimizde gereksiz program yapmayan bir tane kanal göstersene .d
Sahibinden dolayı olabilirmi acaba
oğlanın tipi ne öyle arkadaş..gerçi cevabı sorarken vermişim özür...
acun tc halkının zeka seviyesini cok iyi biliyor neye zaaf ve ilgisi olduğunu neye aç olduklarını iyi biliyor...tc halkında inanılmaz bir ünlü yalakalığı merakı var.onlar lüx hayat içinde millet geçim derdinde..onlara para kazandıran ve sonra dönüp eleştiren ve onlara özenen bir millet var..bir proğram yada reklama deşhet paralar alıyorlar...bir memur yada işci 25.30 yılinı verse onların bir reklamının parasının 4 te 1 ini ancak alıyor bu kısa kolay bir hesap...asgari ücreti hiç hesaplamayayım zaten..mynet bu yorumu yayınla
Allahtan netflix var da ordan izlenecek bir kaç bişi buluyorum tv fox haber dışında bişey izlemiyorum zaten. Gereksiz bir program daa yapıyor acunoviç. Seray'ı harcamış diyorsunuz da ne bekliyordunuz anlamadım 50 yaşında kadın yine de iyi.
Geri Dön