Dünyanın en çirkin gelini ilan edilmişti! Şimdi tanıyamıyorlar

Düğün fotoğraflarını görenler onu dünyanın en çirkin gelini ilan etti, ancak değişmeye karar veren kadının 6 yıl sonundaki hali görenleri hayrete düşürdü.

Çirkin kelimesi, çok çirkin bir kelime, özellikle hiçbir anlam ifade etmediği zamanlarda. Aynı şekilde güzellik kavramı da zaman içerisinde çok çarpıtıldı ve değiştirildi. Bugün herkesin güzel dediği bir şeye yıllar sonra toplumun nasıl yaklaşacağını kestirmek güç.

2011’de evlenen Rus çift düğün fotoğraflarını sosyal medya hesaplarından paylaşınca çok kötü ve acımasız yorumlarla karşılaştılar. Hatta yorumlar o kadar ileriye gitti ki kadını dünyanın “en çirkin” gelini ilan edenler oldu. Bu durum karşısında herhangi birinin hayal kırıklığı yaşamaması mümkün değil, Rus kadın için de aynısı oldu. Ancak bu durum onu hayata küstürmedi aksine 6 yıl boyunca sürecek inanılmaz bir dönüşümün içine soktu. Şimdi onu görenler gözlerine inanamıyor.

2011 yılında, Rus çift evlendiklerinde aşklarını tüm dünyaya ilan etmek istediler. Facebook sayfasına düğün fotoğraflarını paylaşan çift hiç de hazırlıklı olmadıkları tepkilerle karşılaştılar.

GÖRÜNÜŞÜ NEDENİYLE KÖTÜ YORUMLARIN ODAĞI OLDU

Dünyanın her köşesinden insanlar içlerindeki nefreti kusmak için adeta çiftin sayfasına hücum etti. Ağız birliği etmişlercesine kadın için “dünyanın en çirkin gelini” yakıştırmaları yaptılar. Ancak çift birbirini seviyordu, başka insanları ne düşündüğü onların çok da umurlarında değildi.
Çift, fotoğraflarının altına yapılan yorumlara hiç aldırış etmedi. Birbirlerini seviyorlardı ve diğer insanların yorumlarıyla bunu değiştirmesine imkan yoktu. Kadını dünyanın en çirkin gelini ilan edenler çiftin evliliklerinin de uzun sürmeyeceğini, kısa süre içinde ayrılacaklarını yazıp çizdiler… Ancak yanıldılar.

FOTOĞRAFLARINA YANSIYAN MUTLULUK HER ŞEYE CEVAP

Her ne kadar insanlar, dış görünüşe önem vermediklerini söyleseler de karşılarına böyle bir fırsat çıktığında ağızlarına geleni söylemekten geri durmuyorlar. Güzellik standartlarını kim belirliyor bilmiyoruz, ancak bu çiftin güzel olduğunu anlamak için fotoğraflarındaki mutluluğa ve aşka bakmak yeterli. Gerçek güzelli bu.

NORMAL, SAKİN BİR EVLİLİK

Yaşanan tüm bu tantana sona erdiğinde genç çift hayatlarına tüm sırdan çiftler gibi normal bir şekilde devam ettiler. Ta ki bir Rus muhabir onları yeniden keşfedene kadar. Rus muhabir olayın üzerinden yıllar geçtikten sonra genç çiftin izini sürmüş ve onları bulmuştu ve Trollerin yanıldığı ortaya çıktı çift hala evli ve mutluydu.

İNANILMAZ BİR DEĞİŞİM GEÇİRDİ

Gelin neredeyse farklı bir kadın olmuştu. Yukarıda gördüğünüz fotoğraf gerçekten de 2011 yılında evlenen ve dünyanın en çirkini ilan edilen aynı kadına aitti. 6 yıl içerisinde kadın inanılmaz bir dönüşüme imza atmıştı. İçeride yine aynı aşık, neşeli ve mutlu kadın vardı ancak dış görünüş sanki başka birine aitti.

BÜYÜK DEĞİŞİMİ NASIL BAŞARDI?

Kadının yaşadığı tüm değişim altı koca yılını almıştı. Fazla kilolarından, yaptığı egzersizler ve sonunda gerçekleştirdiği yağ aldırma işlemiyle kurtulmuştu. Saçları, göğüsleri ve yüzü için estetik cerrahinin nimetlerinden faydalanmıştı. Peki neden böyle bir değişime ihtiyaç duydu? Çoğu insan bunu bir özgüven eksikliği olarak görebilir, ancak kadın kendini iyi hissetmesinin yanı sıra evlilik hayatının da daha mutlu ve renkli olması için yaptığını söylüyor.

Her ne kadar gelinin dış görünüşü tamamen değişmiş olsa da onlar yine ilk evlendikleri zamanki gibi birbirine çok aşık ve mutlu bir çift. İlk gördükleri anda birbirlerine aşık olan çiftin bu aşkı ve tutkusu ilk günkü gibi devam ediyor. Kocası eşi için hala “o dünyanın en güzel kadını” diyor. Diğer insanların koyduğu güzellik standartları ne olursa olsun, asıl standart sizin kalbinizden kopup gelen güzellik standardı. Sevdiklerinizi başkalarının gözüyle değil, kendi gözünüzle gördüğünüz zaman gerçek aşkı bulmaya bir adım daha yaklaşmış oluyorsunuz.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 26 yorum
ördek yumurtasından civciv cikarmi vardır bu iste biniş ????
yok artık bu ne bee kezbanlar görün görün
Kardeşim Kezban Kezban demene Ne güldüm yaaaa
adam buna ilk nasıl aşık olmuş aslında ilk ona bakmak lazım :))
Geleceği görmüş demek :))
@safak_kuran_1994 Sarhoşmuş ...
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler