MAGAZİN

Ebru Şancı'nın aidatı dudak uçuklattı

2015 yılında futbolcu Alpaslan Öztürk ile eski manken Ebru Şancı yaşadığı sitede site yöneticisiyle zaman zaman sorunlar yaşıyor. Hayvanlara uygulanan şiddeti gözler önüne seren ünlü isim o arada ödediği aidatı da söyleyince herkes şoke oldu.

Ebru Şancı'nın aidatı dudak uçuklattı

Futbolcu Alpaslan Öztürk ile mutlu bir evliliği olan eski manken Ebru Şancı evinde, 8 köpekle yaşıyor. Şancı ayrıca sokak hayvanlarına da sık sık yardımcı oluyor. Bu durum ise yaşadığı sitenin bazı sakinlerini rahatsız ediyor.

Şancı geçtiğimiz gün köpeklerin site içinde tehlikeli iğnelerle vurulduğunu gören Ebru Şancı çileden çıktı. İğnelerin ve köpeklerin fotoğrafını paylaşan Şancı paylaşımında aidatını da söyledi.

cçcçc

Ebru Şancı daha önce de davalık olduğu site yönetimini suçlarken "2500 TL aidat ödediğimiz o güvenlikli site yönetimi istifa edin" diyerek isyan etti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 35 yorum
Bahçeli müstakil evinde yaşayan köylü kardeşlerim asıl zengin onlar siz paranızla rezil olan gösteriş budalası tiplersiniz iyi oluyor sizin gibilere.
ateş ediyor
Site mi yönetiyorlar hükumet mi yönetiyorlar belli değil
Biz Ondan Fazla Ödüyoruz Ama Söylemiyoruz.
para çok
Kendinden 10 yaş büyük kadınla, üstelik bu kadın zamanında çırılçıplak soyunan ve böyle kendini tanıtan birisi. Bazılarının XXXXL genişliği hayret verici. Üstelik kendinden çok büyük yaşta bir kadın. Allah kimseyi şaşırtmasın. Bir erkek için yapılabilecek yanlış evlilik örneği.
@sinan _hanzad üç çocukları var bu insanların . sana ne
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler