SPOR

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Eğer giderse yıldızlar karması olurlar! Salah için 70 milyon Euro'yu gözden çıkarttılar

İngiltere Ligi'nde 9. sırada bulunan Liverpool'da mutsuz durumda olan Mohamed Salah'a PSG talip oldu. 30 yaşındaki kanat oyuncusunu listesine ekleyen Fransızlar, Liverpool ile ilk teması gerçekleştirdi. Liverpool'un şampiyonluktan uzak kalması nedeniyle daha büyük bir takıma gitmek isteyen Mısırlı oyuncu, PSG'den gelecek olası bir teklifi kabul edecek.

Eğer giderse yıldızlar karması olurlar! Salah için 70 milyon Euro'yu gözden çıkarttılar
Mohamed Salah

Mohamed Salah

MSR Mısır
Yaş: 32 / Pozisyon Forvet
Oynadığı Takım: Liverpool

Liverpool'da işler yolunda gitmiyor. Mane'nin takımdan ayrılıp Bayern Münih'e transfer olmasından sonra bir türlü istenilen seviyeye yaklaşamayan Liverpool'da şimdi de Salah depremi yaşanıyor.

KULÜPTE MUTSUZ DURUMDA

194eb9900c314d80b5fcb56d5bb5f7f4

Takımın içinde bulunduğu kötü mevkiden dolayı mutsuz durumda olan Salah, ayrılmak istediğini yönetime bildirdi. Bu haberi duyan PSG yetkilileri hemen harekete geçti. Liverpool'un Salah için en az 70 milyon Euro isteyeceği iddia edilirken, PSG'nin bu rakamı karşılamaya hazır olduğu öğrenildi.

TEKLİF GELİRSE KABUL EDECEK

3217555-65906368-2560-1440

Salah'ın ise olası PSG teklifini kabul edeceği ifade edildi. Kadrosunda Messi, Neymar ve Mbappe gibi süperstarları barından Fransız devi, Salah'ı da alarak bambaşka bir kadro kurmak istiyor.


Euro 2024 Canlı Skor


Takım
O
Av
P

En Çok Aranan Haberler