MAGAZİN

Emir Sarıgül Buket Aydın'ı öperken poz vermiş! Aşkı yalanlamıştı

Kanal D'den istifa eden ve hemen ardından boşanan Buket Aydın Emir Sarıgül'le aşkını yalanlamıştı. Buket Aydın'ın Sarıgül'le aşk yaşadığını gözler önüne serecek yeni bir fotoğrafı ortaya çıktı.

Emir Sarıgül Buket Aydın'ı öperken poz vermiş! Aşkı yalanlamıştı

Mayıs ayı başında Demirören Medya'daki görevlerinden istifa eden ardından da eşi Erce Baykal'dan boşanan Buket Aydın'ın Emir Sarıgül'le aşk yaşadığı iddia edilmişti. Aydın, bu iddiaları yalanlayıp "arkadaşız" dese de ortaya çıkan yeni bir fotoğraf yaşanan aşkı ispatlar nitelikte.

Şu sıralar ekranda olmayan spiker Buket Aydın'ın Mustafa Sarıgül'ün oğlu Emir Sarıgül'le birlikte samimi pozlar verirken çekilen bir fotoğrafı ortaya çıktı.

buket-aydin-emir-sarigul-aski-fotografla-13435023_7917_m

Aydın, daha önce Emir Sarıgül'le bir aracın arkasında çekilen fotoğrafının yayılması üzerine açıklama yapmış ve "Telefonumda ve instagram hesabımda siyasetçiler, iş insanları ve sanatçılarla çekilmiş yüzlerce fotoğrafımdan sadece birini alıp kötü niyetli biçimde servis edenleri Allah'a havale ediyorum. Arkadaşım Emir Sarıgül'den de ona istemeden verdiğim rahatsızlıktan ötürü özür diliyorum" ifadelerini kullanmıştı. (Uçankuş)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 42 yorum
Yalancının mumu yassıya kadar yanarmış,kimbilir kaçıncı..
Hani bunlar bize hep Doğru Haberden bahsediyorlardı..
ara verseydin keşke biraz
Kadın hakları var zaten yalan beyan edemezki kadının beyanı esas foto montajdır çocugu olsa o bile sahte dese kadınsa dogru dur ist anlaşmasıyla erkekler 2. Sınıf kadın hep haklıdır
pislik kadın. seni de programini da izlemem artik
Seni de Allah'a havale ederse görürsün. Taş olursun haa :))
Geri Dön