Emma Watson 'sevgilim yok' dedi ve ekledi: 'Partnerim kendim'

Harry Potter filmleri ile dünya çapında üne kavuşan Emma Watson, sevgilisi olmadığını ve 'kendisiyle ilişkide olduğunu' söyledi.

Emma Watson 'sevgilim yok' dedi ve ekledi: 'Partnerim kendim'

Dünya çapında yalnız yaşayanların sayısının arttığı bir dönemde oyuncu Emma Watson mutlu bir bekar olduğunu söyledi ve durumunu “partnerim kendim” diye açıkladı.

Vogue dergisine konuşan Emma Watson'ın bekar olmaktan mutlu olduğunu açıklaması "partneri olarak kendisini gören" insanların sayısındaki artışa dikkat çekti. Harry Potter film serisinde canlandırdığı Hermione Granger karakteriyle tanınan Watson, aynı zamanda aktivist kimliğiyle de ön plana çıkan isimlerden.

Emma Watson bekarlığından memnun olduğunu söyleyerek hem dünyanın dikkatini bu konuya çekti hem de yeni bir tartışmanın fitilini ateşledi.

KİMİ DALGA GEÇTİ KİMİ DESTEKLEDİ

Ülkemizde 14 Şubat 2020 tarihinde vizyona girecek olan Küçük Kadınlar filmiyle beyaz perdede boy gösterecek olan yıldız oyuncu, Vogue dergisine konuştuğunda ilişki durumunu 'kendisini partner olarak gördüğünü' söyleyerek tanımladı.

6861a542-7218-456a-8f88-7182fd7b2c1b-img10

Bazı sosyal medya kullanıcıları Watson'ın ifadesiyle ilgili sosyal medyada dalga geçse de diğerleri Watson'a destek çıkarak geleneksel olarak hor görülen bu medeni hâli kamunun önünde savunmasını tebrik etti. Watson "kendiyle partner" ifadesini yaratarak Twitter'da tartışmaya yol açtı.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
sağ elin alçıya alınınca partnerim hasta mı diyorsun ???
hep orta parmağın günahı olmadığı söylenir ne demek istendiğini anlamazdım jeton yeni düştü
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler