SPOR

Emre Çolak'tan transfer açıklaması

İspanya La Liga takımı Deportivo La Coruna'nın milli futbolcusu Emre Çolak, düzenlediği basın toplantısında transfer hakkında açıklamalarda bulundu. Emre Çolak, Deportivo'da uzun yıllar kalmak istediğini belirtti.

Emre Çolak'tan transfer açıklaması

Geçtiğimiz sezon başında Galatasaray'dan ayrılıp Deportivo'ya giden ve takımın en sevilen isimlerinin başında gelen Emre Çolak, Deportivo'da uzun yıllar kalmak istediğini belirtti.

Milli futbolcu, geleceği ile ilgili konuşurken ''Bu sene de kesinlikle takımda kalacağımı düşünüyorum. Takım için elimden gelen en iyisini yapmayı istiyorum. Burada kendimi çok rahat hissediyorum'' şeklinde konuştu.

''UMARIM LUCAS PEREZ GELİR''

Fenerbahçe'nin de bir dönem transferini istediği Lucas Perez hakkında konuşan Emre, ''Umarım Lucas Perez, Deportivo'ya döner. Ligi çok iyi tanıyor ve kalitesiyle bize çok yardım eder. Benim oyunumu da geliştirmiş olur'' sözlerini kullandı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
Bir Fenerbahçe li olarak tebrik ediyorum çok iyi zamanda gittin ve azminle yer edindin böyle devam et ve arda gibi büyük denizlere açılıp boğulma başarılar
cuceden adam olmaz
Diğer Haberler