Mynet Trend

En büyük hayalini açıkladı! Penelope Cruz, eşi Javier Bardem ile müzikal yapmak istediğini söyledi

Ünlü sanatçı Penelope Cruz, eşi Javier Bardem’i Being The Ricardos filminde şarkı söylerken gördükten sonra çok etkilendiğini dile getirdi. Ünlü isim en büyük hayalinin eşiyle beraber müzikal bir filmde rol almak olduğunu söyledi.

En büyük hayalini açıkladı! Penelope Cruz, eşi Javier Bardem ile müzikal yapmak istediğini söyledi

Hollywood’un sevilen isimlerinden biri olan Penelope Cruz, eşi Javier Bardem ile birlikte aynı projede yer almanın en büyük hayalleri olduğunu dile getirdi. Entertainment Tonight’a konuşan 47 yaşındaki İspanyol oyuncu, son olarak Being the Ricardos filminde Nicole Kidman ile başrolde oynayan eşi Javier Bardem ile bir müzikalde yer almak istediğini açıkladı.Cruz, “Bunu çok istiyorum. Kocamı Being the Ricardos’ta şarkı söylerken izledim ve inanılmaz bir iş çıkarmıştı!” diye konuştu.

DAHA ÖNCESİNDE MÜZİKALDE ROL ALMIŞTI

1

Cruz, 2009’da Rob Marshall‘ın Nine adlı müzikalinde rol almıştı. Eşinin kendi müzikal projesinde en büüyk destekçisi olduğunu dile getiren Cruz, “Ben Nine filmini yaptığımda da o aynı şeyi hissetmişti. Şarkı söyleyip söyleyemeyeceğime dair bir fikrim yoktu ama Rob Marshall birkaç denemeden sonra beni yapabileceğime ikna etti” diyen Cruz, “18 yıl boyunca dans ettim, bale yaptım. Dans ve müzik dünyasına çok hayranım. Bana göre çok güçlü bir sanat, hatta sinemadan bile. Dolayısıyla bence müzikal türü bir rüya gibi. Sadece bir kez yaptım, umarım bir gün tekrar edebilirim” şeklinde konuştu.

NTV’de yer alan habere göre, ünlü oyuncu geçtiğimiz günlerde yaptığı bir röportajda İspanyol yönetmen Pedro Almodóvar ile bir sonraki çalışmasının ne olacağının sorulduğunu söyledi. En son Almodóvar ile Paralel Anneler (Parallel Mothers) filmini çeken Cruz, “Daha önce birlikte yapmadığımız bir şey deyince aklıma ilk müzikal geliyor. Birlikte müzikal yapmak zorundayız. Bunu ne zaman söylesem coşkulu bir tepki alıyorum. Herkes, her Pedro Almodóvar hayranı, bir müzikal izlemek istiyor” dedi.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön