SPOR

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Ergin Ataman ile Fenerbahçe taraftarları arasında tartışma çıktı!

EuroLeague Final Four öncesi Fenerbahçe Beko'lu taraftarlar ile Panathinaikos koçu Ergin Ataman arasında kavga çıktı. Küfürlerin havada uçuştuğu o anlarda Ergin Ataman otelin güvenliğine isyan etti.

Ergin Ataman ile Fenerbahçe taraftarları arasında tartışma çıktı!

EuroLeague Final Four öncesi Fenerbahçe Bekolu taraftarlar ile Panathinaikos antrenörü Ergin Ataman arasında küfürlü kavga yaşandı.

HEP BİR AĞIZDAN KÜFÜR

Screenshot_1

Fenerbahçe'yi karşılamak için havalimanında bulunan Fenerbahçeli taraftarları, Panathinaikos koçu Ergin Ataman'ı gördükten sonra küfretmeye başladı. Bu küfürlere aynı şekilde küfürle karşılık veren Ergin Ataman'ın tepkisi sonrası ortalık karıştı.

"GÜVENLİKLER NEREDE?"

Yaşanan bu olaya sinirlenen Ergin Ataman, polise ve otelin güvenliğine bağırmaya başladı. Taraftarların kendisini rahatsız ettiğini söyleyen Ataman'ın o anları sosyal medyada gündem oldu.

"POLİSİN BENİ İTMESİ SONUCUNDA YERE DÜŞTÜM"

Ergin Ataman: Konaklayacağımız otele girerken ilk önce Fenerbahçe taraftarının saldırısına uğradım. Daha sonra ailemle asansöre binerken bizi koruması gereken polisin beni itmesi sonucunda yere düştüm. Beni tartakladı. Bu olayın görüntüleri ve şahitleri var. Cumhurbaşkanlığımıza, Dışişleri Bakanlığımıza ve Berlin Büyükelçiliğimize haber verdik. Sağ olsun ilgileniyorlar. Şu an lobide bekliyoruz. Odaya çıkmamıza izin vermiyorlar.

Euro 2024 Canlı Skor


Takım
O
Av
P

En Çok Aranan Haberler