SPOR

Erman Toroğlu'nun eşi Ezgi Yavuz kimdir, aslen nereli? Ezgi Yavuz kaç yaşında?

Ünlü spor yorumcusu Erman Toroğlu, Barcelona'da Ezgi Yavuz ile evlendi. Gelişme sonrası Ezgi Yavuz'un hayatı, mesleği ve memleketi merak konusu oldu. Peki Erman Toroğlu'nun eşi Ezgi Yavuz kimdir, aslen nereli? Ezgi Yavuz kaç yaşında? İşte hayatı ve merak edilenler...

Ünlü spor yorumcusu ve eski hakem olarak bilinen Erman Toroğlu, Barcelona'da dünyaevine girdi. Toroğlu, hayatını eski avukatı Ezgi Yavuz il birleştirdi. Peki Ezgi Yavuz kimdir?

EZGİ YAVUZ KİMDİR?

Erman Toroğlu, geçtiğimiz Salı günü Barcelona'ya gitti. Barcelona'da Türk konsolosluğunda evlenen Toroğlu, 39 yaşındaki Ezgi Yavuz ile dünyaevine girdi. Ezgi Yavuz, iş hukukunda uzman bir avukat olarak biliniyor. Yavuz, ihtilaflı taraflar arasında konuyu mahkemeye taşımamaları için arabulucu avukat olarak da çalışmakta.

1585947

İstanbul Barosuna bağlı olarak avukatlık yapan isim 39 yaşında. Ezgi Yavuz, iki yıl önce Galatasaray üyesi olmuştur ve üyelik belgesini rahmetli başkan Mustafa Cengiz vermiştir.

ERMAN TOROĞLU KİMDİR?

Erman Toroğlu 24 Kasım 1948 tarihinde Mersin'de dünyaya gelmiştir. Türk eski futbolcu ve hakem, futbol yorumcusu, televizyoncu ve spor yazarı olarak bilinen Toroğlu, Ankara Atatürk Lisesi'nden mezun olmuştur. Lisans eğitimini Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler fakültesi İktisat bölümünde tamamlamıştır. Gençlerbirliği'nde başlayan futbol hayatına sırasıyla Ankara Güneşspor, Mersin İdman Yurdu ve uzun yıllar kaptanlığını yaptığı MKE Ankaragücü'nde devam etmiştir. Futbolculuktan sonra hakemliğe başlamış ve FIFA kokartı almıştır.

Şansal Büyüka ile uzun yıllardır önce Show TV ve sonrasında Lig TV'de yayınlanan Maraton adlı programda yorumculuk yapmıştır. Hürriyet Gazetesi'nde yazarlık yapan Erman Toroğlu, 2010-2013 seneleri arasında Telegol'de futbol yorumculuğu yapmış ve 2015 yılının başlarında TRT Spor kanalında yorumculuk yapmıştır. Son olarak ise maç sonralarında A Spor kanalında yorumculuk yapmaktadır.

Canlı Skor


Takım
O
Av
P

En Çok Aranan Haberler