YURTHABER

Erzurum'da hastanede unutulan eşyalar sahiplerini bekliyor

Erzurum'da hastanede unutulan eşyalar sahiplerini bekliyor

Erzurum Şehir Hastanesinde vatandaşların unuttuğu veya kaybettiği eşyalar sahiplerince alınmayı bekliyor.

Hastaneye gelen hasta ve yakınlarının oturma alanları ve poliklinikler ile çeşitli bölümlerde unuttuğu ya da düşürdüğü eşyalar, kayıp eşya bölümünde muhafaza ediliyor.

Tutanaklarla kayıt altına alınan eşyaların sahiplerince alınması bekleniyor.

Hastanenin destek ve kalite hizmetleri müdürü İhsan Nuri Doğan, gazetecilere yaptığı açıklamada, hastanede sık sık kimlik, para, telefon ve değerli eşyaların kaybedildiğini belirterek, "İnsanlık hali, vatandaşlar bazen panik halinde hastaneye geldiğinde eşyalarını unutup düşürebiliyor. Bazen de serviste yatan hastalarımız yanında refakatçisi de olmadığından gözlük, saat gibi eşyaları da unutuyor." dedi.

Doğan, hastanede 1500 civarında kaybedilen kimliğin muhafaza edildiğini ifade ederek, vatandaşların hastanede eşyalarını unutmamaları ve kaybetmemeleri için daha dikkatli davranmalarını istedi.

Anadolu Ajansı ve İHA tarafından yayınlanan yurt haberleri Mynet.com editörlerinin hiçbir müdahalesi olmadan, sözkonusu ajansların yayınladığı şekliyle mynet sayfalarında yer almaktadır. Yazım hatası, hatalı bilgi ve örtülü reklam yer alan haberlerin hukuki muhatabı, haberi servis eden ajanslardır. Haberle ilgili şikayetleriniz için bize ulaşabilirsiniz

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler