SPOR

CANLI

Erzurumspor-Beşiktaş maçı öncesi sosyal medyayı karıştıran görüntü

Bu akşam oynanacak Erzurumspor-Beşiktaş maçı öncesi bir Erzurumspor taraftarı, Kazım Karabekir Stadyumu'na giderek Beşiktaş maçı öncesi kale direği önünde galibiyet duası etti ve büyü yaptığı iddia edildi.

Erzurumspor-Beşiktaş maçı öncesi sosyal medyayı karıştıran görüntü

Erzurumspor ile Beşiktaş karşılaşması öncesi flaş bir gelişme yaşandı. Sosyal medyada gündem olan bu görüntüler maç öncesi çok konuşuldu. Bir Erzurumspor taraftarı, Kazım Karabekir Stadyumu'na giderek Beşiktaş maçı öncesi kale direği önünde galibiyet duası etti ve büyü yaptığı iddia edildi.

SOSYAL MEDYA ADETA YIKILDI

Bu görüntülerin servis edilmesinin ardından sosyal medyada gündem haline gelen büyü iddiası kısa süre içinde herkes tarafından konuşulmaya başlandı. Bir taraftarın kale önünde dua ettiği görülürken sonrasında çantasından çıkarttığı pirinç tanelerini kale önüne döktü.

İŞTE O GÖRÜNTÜ


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 25 yorum
Eee ülkenin hali bu Onun için AKP iktidarda Yani bu toplum din diye pislik Arapların kölesi olmuş Komaya girmiş Oysa din uyanık olmayı gerektirir. İşin kötüsü bu akşam beşiktaş yenemezse yandık kı ne yandtık
ırkçılığa hayır.demokrasinin olduğu ülkede parti aşağılamaya hayır.bu gün bu dünya varsa Hz.Muhanmed hürmetinedir lakin herkesin herşeyi anlayacağı zamanı bekleyeceksin.
O kaleye erzurum geçmeyecek mi :D
Sezon başı yapsaydınya madem işe yarıyacağını düşünüyordun. Yoksa sarışınlardanmısın.?
Takım
O
Av
P
Geri Dön