Esra Erol'da ağlatan buluşma! 14 yıl sonra böyle ortaya çıktı

78 yaşındaki Özkan Ünal, Esra Erol'da programına katılarak 14 yıldır oğlu Ali Ünal'ı tüm çabalarına rağmen bulamadığını ifade etti. 14 yıl önce 10 Ağustos tarihinde ortaya kaybolan Ali Ünal'a Esra Erol ulaştı.

78 yaşında ki Özkan Ünal Esra Erol'da programına katılarak 14 yıldır oğlu Ünal'ı tüm çabalarına rağmen bulamadığını ifade etti. 14 yıl önce 10 Ağustos tarihinde ortaya kaybolan Ali Ünal'a Esra Erol ulaştı.

"DAYANAMIYORUM GEL BİZİ TESELLİ ET"
20 gün önce büyük oğlunu kaybeden Özkan Amca, "2005 yılı 10 ağustos, bir kara çarşamba üstüme kapkara çöktü. Eve geldim annesine sordum, Ali nerede dedim. Ceyhan'a gitti dedi akşam gelmeyince telaşlandım. O gidiş bu gelmeyiş, ne cemalini gördüm ne sesini duydum. Kara çarşambanın altında kaldım. Artık gel Alim, ağabeyin Yavuz 35 yaşında gözümün önünde öldü. Dayanamıyorum gel bizi teselli et. Özür dilerim, ben zalim değilim" dedi.

esra-erol-daki-kavusma-izleyicileri-gozyaslarina-11676135_3351_m

"İZLEYENLERİ GÖZYAŞLARINA BOĞDU"

Gelen birçok ihbar Ali Ünal'ın Fethiye'de olduğu yönündeydi. Esra Erol ekibi ilk uçakla Fethiye'ye gitti. 24 saat boyunca Ali Ünal'ın daha önce görüldüğü yerler teker teker kontrol edildi. 14 yıl önce 10 Ağustos tarihinde ortaya kaybolan Ali Ünal'a Esra Erol ulaştı. Bugün büyük kavuşma canlı yayında gerçekleşti. Ali Ünal, Esra Erol'da babası Özkan Ünal ile canlı yayında buluştu. Buluşma anında 78 yaşındaki baba Özkan Ünal'ın sözleri, izleyenleri gözyaşlarına boğdu. Sosyal medyada ise Özkan Amca'nın oğlu ali Ünal ile kavuşması çok konuşulanlar arasında yerini aldı.

esra-erol-daki-kavusma-izleyicileri-gozyaslarina-11676135_6809_m

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
AHHH BABALIK AH BABA OLMAK O KADAR ZORKİ, YÜREK YANGINI EVLATLAR BABA OLUNCA ANLIYORLAR AMA İŞ İŞTEN GEÇMİŞ OLUYOR. RABBİM HİÇ BİR ANNE BABAYA EVLAT ACISI YAŞATMASIN.
@kaya6062 Güzel yazmışsın
böyle evlatmı olur 14 yıldır neden aramıyon babanı mal
ben bu iste bir gariplik bir senaryo seziyorum. peki bu cocuk askere gitmedimi. gittiyse bu yoksul halde nasil askerlik yapti...hicmi annesini ozlemedi...veya esra erol kac yildir tv de niye simdiye kadar beklediler...ve asker kacagi ise nasil yakalanmadi...abisi vefat etmis uzulmedi cocuk. babaya baba demedi...bi kurgu olmasin sakin
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler