MAGAZİN

Esra Erol'da komşusundan hamile olduğunu öğrenip sevinen kadın koronavirüs oldu! Esra Erol'un ekibi panikte

Türkiye'nin gündemine bomba gibi düşen yasak aşkla ilgili gelişmeler yaşanırken komşusundan hamile kalan Esra K.'nın koronavirüs olduğu ortaya çıktı. Esra Erol'un programında 4 aylık bebeğinin babası komşusu çıkınca sevinmesiyle bir anda Türkiye'nin gündemine gelen Esra K.'nın koronavirüs testinin pozitif çıkması Esra Erol'un ekibini panikletti.

Geçtiğimiz haftalarda ATV'de yayınlanan Esra Erol'da programını katılan Esra K. 4 aylık bebeğinin kendisinden yaşça büyük olan komşusundan olduğunu söyledi. Programda yapılan DNA testinde bebeğinin babası komşusu çıkınca sevinmesiyle bir anda Türkiye'nin gündemine gelen Esra K. İstanbul'dan Aydın'a döndü.

Memleketi Aydın Nazilli'ye gelişinde polis merkezine götürülen ve ifadesi alınan Esra K.'ye, yerleştirildiği sığınma evinde Kovid-19 testi yapıldı. Test sonucu pozitif çıkan Esra K., hastanede tedaviye alındı. Esra K. ile temas eden sığınma evindeki 2 personelin ise evde karantinaya alındığı öğrenildi. Esra K.'nin kızı ise devlet korumasına alındı.

ESRA EROL'UN EKİBİ PANİK OLDU

Öte yandan Esra K.'nın koronavirüse yakalanmasının ardından Esra Erol'un programında çalışan ekipte panik başladığı öğrenildi. Program ekibi ve Esra Erol'un son durumu henüz bilinmiyor.

NE OLMUŞTU?

Esra Erol'un programındaki skandal Türkiye'nin gündemine bomba gibi düşmüştü. 4 aylık bebeğin, resmi babasından değil, komşudan olduğu ortaya çıkmıştı. DNA sonuçlarından sonra eşini aldatan annenin, "Allah'ıma çok şükür, biliyordum zaten" sözleri tepki çekmişti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 37 yorum
Allah belasını vermiş işte komple bunların
Çocukları eğitimden mahrum bırakıyoruz ama televizyonlarda herkes dip dibe ve maskesiz! Televizyona çıkınca salgın bitmiş mi oluyor, arabada , boş sokakta bile maske zorunlu ki medyacılar polislerin insanlara yazdığı cezaları gösterip duruyor.
@esengens küresel devletlerin oyununu millete dikta ediyorlar amaçlarıda bu zaten yavaş yavaş ülke elden gidiyor ama çoğunun bunu anlama kabiliyeti yok,çünkü herkesi cezalandırmak için araştırıp işlerine gelmeyenin ipini çekiyorlar
Bazan beğeniyle izlediğimiz Esra Erol'u boyle namus yoksulu, Türk örf adetlerini ayaklsr altina alan utanmaz zinakar ve gayru meşru çocuk sahibi olmaktan utanmayan hayasız kadınları ve erkekleri programına çıkardığı için kınıyoruz. Böyle kişilere değer verilmemeli ve toplumdan dışlanmalı. Yaziklar olsun bu namussuzluğu normal gibi göstermek isteyenlere ve görenlere
Ağzına yüreğine sağlık kardeşim
Geri Dön