MAGAZİN

Esra Erol ve Başak Dizer'den güzel hareket

ATV'nin sevilen sunucusu Esra Erol ile Kıvanç Tatlıtuğ evliliğiyle gündem olan Başak Dizer'in kendileri gibi kalpleri de güzel...

Esra Erol ve Başak Dizer'den güzel hareket

Başarılı sunucu Esra Erol ile stil danışmanı Başak Dizer, yüreklerinin güzelliğini ortaya koydu. Erol, Van'a 8 akülü ve tekerlekli sandalye yolladı. Dizer ise Aksaray'daki miniklere ayakkabılar gönderdi.

ATV'nin sevilen sunucusu Esra Erol ile Kıvanç Tatlıtuğ evliliğiyle gündem olan Başak Dizer'in kendileri gibi kalpleri de güzel... Erol, 'Geleceğe Işık Tut' isimli sosyal sorumluluk projesine gizlice destek verdi. Başarılı sunucu, Van'da bulunan bir rehabilitasyon merkezindeki minikler için 8 tane tekerlekli ve akülü sandalye gönderdi. Bugüne kadar birçok sosyal sorumluluk projesine destek veren Başak Dizer'in de bu proje için gizli gizli çalıştığı ortaya çıktı.


-
GELECEĞE IŞIK TUTTULAR
Stil danışmanlığı yapan ve birçok giyim markasıyla irtibat halinde olan Dizer, son olarak Aksaray'daki Yenimahalle İlkokulu'na onlarca ayakkabı gönderimi sağladı. Türkiye Deri Tanıtım Grubu'yla iletişime geçerek miniklerin yüzünü güldüren Başak Dizer, "Daha çok miniğimizin ayakkabı ve kıyafete ihtiyacı var" diyerek projeye destek vermeye devam edeceğini söyledi. Esra Erol ile Başak Dizer'in bu tavırları da herkesin takdirini toplamaktan öte birçok miniğin de yüzünün gülmesini sağladı.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön