SPOR

CANLI

EURO 2020'de tarihi anlar! Danimarka-Belçika maçında herkes Eriksen'i alkışladı

EURO 2020 B Grubu'nda oynanan Danimarka-Belçika maçı tarihi anlara sahne oldu. Karşılaşmanın 10. dakikasında Danimarka'nın 10 numarası Christian Eriksen için tribünlerde dev bir pankart açıldı. O sırada hakem oyunu durdurdu ve iki takım futbolcuları da alkışlarıyla yıldız futbolcuya desteklerini gösterdi.

EURO 2020'de tarihi anlar! Danimarka-Belçika maçında herkes Eriksen'i alkışladı

EURO 2020'de Danimarka-Finlandiya maçında kalp krizi geçiren Eriksen'in sağlığı günden güne iyiye gidiyor. Yıldız futbolcunun rahatsızlandığı maçtan sonra turnuvadaki ilk karşılaşmasına çıkan Danimarka'da taraftarların açtığı pankart karşılaşmaya damga vurdu.

euro-2020-de-tarihi-anlar-danimarka-belcika-14207790_8819_m

HAKEM OYUNU DURDURDU

Danimarka taraftarları karşılaşmanın 10. dakikasında Eriksen için açtıkları pankartla yıldız futbolcuya destek verdi. Karşılaşmanın durduğu dakikalarda saha içinde hakem de dahil herkes Eriksen'e alkışlarla destek verdi.

euro-2020-de-tarihi-anlar

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 9 yorum
adamlar bizden daha musluman, daha insancil, daha saygili,hosgorulu daha daha daha. bizlerde tam barbarovskiyiz.
@murat_yegin_1930 kendi adına konuş, ayrıca bir sürü Müslüman ölüyor kim Müslümanlar için yürüyüş yaptı?
senin gibiler yüzünden özümüzü kaybediyoruz.biz müslüman yiğit adalet savunucusu onlar İslam'a düşman Türk'e düşman hain.ben senden utandım
kime göre onlar müslüman veya insancılla Türkiye'de gomis düştü bayıldı kendi ırkımızdan veya dinimizden olmayan biri için tüm Türkiye üzüldü Van hoijdonk, Washington vs gibi oyuncular nezdinde daha bi çoğu bunları yaşadılar Ediz için tüm takımlar siyah bant taktı bırakın bu Avrupa uşaklığını aşıklığını
Dayanışma budur, tebrikler
Tengri Vikingler’i korusun amen.
Geri Dön