Eviniz İçin Şifa: Defne Yapraklarını Yakın ve Mucizeye Şahit Olun!

Enerji öyle bir şey ki, hayatımızın her alanına etki ediyor. Negatif enerji ise ruh halimizi olumsuz etkileyerek günü kötü geçirmemize sebep olabiliyor. Bu kötü enerjiyi evden dışarı atmanın yolu ise çok basit: Mutfağın çekmecesine sıkışmış birkaç defne yaprağı!

Eviniz İçin Şifa: Defne Yapraklarını Yakın ve Mucizeye Şahit Olun!

Mynet Yemek Facebook Sayfasını Beğenin

En çok valit geçirdiğimiz yerde, yani evimizde negatif enerjiden kurtulup huzurlu bir gün geçirmenin formülünü çok uzakta aramayın. Mutfak çekmecesinin bir köşesine sıkışmış defne yaprakları mutlaka vardır :) Yapraklar hazırsa hemen başlayalım!

defne

Üstünüzdeki kötü enerjiyi atmak, bolluk ve bereketi arttırmak, biraz da rahatlamak için bu maddeleri çok dikkatli okumanızı tavsiye ediyoruz, denemekten bir şey çıkmaz nasıl olsa!

Öncelikle rahatlamak için, banyoda küvetinizi suyla doldurun ve birkaç defne yaprağı serpiştirin… Bu şekilde yıkanmak sizi rahatlatacaktır.

yaprak

Kuru defne yapraklarını iş yerinizde, masanızın etrafında serpiştirin. Kötü enerjiyi uzaklaştırıp bolluğun bereketin önündeki engelin kalkmasına yardımcı olacaktır.

masa

Gelelim evinize;

dene

Evinizde müsait bir duvarın üzerine defne yaprağı asın. Bu durum ev içindekii negatifi itip, pozitif enerjiyi çekecek.

Defne yaprağını tütsü gibi yakın. Bunun için ihtiyacınız olan şeyler: Çakmak, çelik bir kap ve 4 5 adet defne yaprağı. Kurutulmuş defne yapraklarını ezin ve tutuşturun.

Evinizin her odasında dolaştırın. Tütsü gibi yaktığınızda çıkan duman, negatif enerjiyi dağıtacak.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
DEFNE YAPRAĞI ZATEN MÜKEMMEL BİR KENDİNE ÖZGÜ KOKUSU VAR BİRDE YAKILIRSA VARYAA ACAYİP BİR ŞEY OLALABİLİR BEN BAHÇEVANLIK YAPARKEN HEP CEPLERİMDE TAŞIRDIM KOKUSU İÇİN ŞAHANE BİR YAPRAK
Rahatlatacaktır kötü enerjiyi dagitacaktir neye göre kime göre hiçbir bilimsel dayanağı yok tamamen kapitalist sistemin oyunu ekonomik hedefleri olan bir çalışma. Tamam hoş kokuların insan beyninde bazı bölgeleri çalıştırdığını biliyoruz ama bunlar duman yoluyla olmaz alkoloidleri solumaniz gerek illa böyle birşey yapmak istiyorsanız lavantayi suda kaynatın.. saçma sapan bilimsel hiçbir kaynağı olmayan yöntemler denemeyin.
Diğer Haberler